Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő stack összeállítása?

Tömegnövelő stack összeállítása?

Figyelt kérdés

üdv,


több mint 3 éve edzek, ezért elég lassú már a fejlődésem, mondhatni alig-alig növök.


lassan vége a diétámnak, és szeretnék belefogni egy komoly, jól megtervezett tömegnövelésbe.


ti milyen tápkieg stack-et állítanátok össze? sajnos fontos az ár is, de ilyeneken nem szoktam spórolni.


gondolok itt komolyabb dolgokra, nem sima fehérje, dextróz, vitamin hármasra... pl a hi-tech hi-anabol gain komplex termékére, vagy createstone... szóval komolyabb, komplex termékek is, ha ez kell a holtpont átlépéséhez.


ui. egyelőre szteroidhoz nem szeretnék nyúlni.


köszönöm



2012. okt. 21. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

nem kellenek szupernek kikiálltott termékek.

Bőven elég egy jó tömegnövelő étrend és ehhez amit írtál: vitamin (ha van lé, akkor mehet komolyabb: monster pak, jumbo pak, stb) tejsavóprotein (ebből ami nagyon jó az a wheyc6, peak termékek),vitargo, + jól jöhet még kreatin akg, BCAA, glutamin.

2012. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a kaja az hibátlan, nem írom le, de valóban kifogástalan.


alapok mindig mentek: fehérje, vitamin, ca-mg, len, oliva meg ilyesmi.


a kreatin kúrám is szeptember végén ért véget,úgy tervezem december első hetében belevágok még 1 kúrába. gondolkozom valami kreatin AKG-n, nem sima monohidráton.


whey c6 tényleg faja, épp most fogok rendelni.


amúgy szerintem glutamin, bcaa nem létszükség tömegnövelés alatt, ha azt vesszük hogy alapból pozitív a kcal bevitel, a nitrogénegyensúly is rendben van, szóval szerintem pénzkidobás, ezért csak diéta alatt szoktam alkalmazni akkor is este és kardió előtt/közben.

2012. okt. 21. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!