Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Brutal Gainer (1300g) +...

Brutal Gainer (1300g) + Biotech amino st 2300 + Biotech Creatin monohydrate 100% mehet együtt?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a testépítést és megvettem a Brutal Gainert plusz az aminosavat valamint havernak volt még 1 majdnem full doboznyi 300g-os kreatinja,amit szinte bagó áron megkaptam,mivel ő nem használta sosem(1-2 éve vette,3 év a szavatossága,megnéztem)

Kérdésem az lenne,hogy ezek így mehetnek-e együtt,heti 3 edzés mellett és nem fognak-e "kicsinálni" (pl. a gyomron nem bírja) Kaptam a konditermesektől egy útmutatót a szedéshez,ez így rendben van?Más mint ami a dobozon van,de így tovább tart,és pont leégtem ezek megvásárlása után :D A következő hónapra már nem tervezek ilyeneket venni(max fehérjét,vagy aminosavat).

Tömegnövelő:

Pihenőnap: 1 kanál 3dl Tej v Víz

Edzésnap: 2 kanál 4 dl Tej v Víz


Aminosav

Pihenőnap: Reggel 3 szem

Edzésnap: Reggel 3 szem,edzés után 3 szem


Kreatin:

Feltöltés:

1-5. napig 15g -> 5-5-5g Reggel délben este

6. naptól 5g/nap Reggel

Bocsi a hosszú regényért :) Ja és 18 éves vagyok 185 centi és 65 kiló.

Köszi :)



2012. nov. 27. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Tömegnövelőt nem érdemes pihenőnapokon inni a sok cukor miatt. A tejet felejtsd el, csakis vízzel idd! Hogy elég-e ez a mennyiség, az az étrendedtől függ (gondolom nincs, akkor kitértél volna rá), tömegnövelő étrend KELL!


Legközelebb vegyél inkább fehérjét+dextrózt, olcsóbban kijössz és jobb is.

2012. nov. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Bármely tömegnövelő, mondjuk pl. ezt is edzést követően érdemes inni. Mivel van benne creatin adagonklént 1,5g ezért ha creatin feltöltést végzel érdemes ezt belekalkulálni.

2012. nov. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ennél a gainernél 1 adag nem 1 kanál, hanem 5 kanál. Nem hinném, hogy 1 adagolókanál vagy is kb. 10g protein edzést követően elegendő lenne.

2012. nov. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az aminotabletták esetében el kell gondolkodni, hogy érdemes-e rá pénzt kidobni. Főleg, hogy az olcsóbb árfekvésűek általában collagénből nyertek. Azt is be kell kalkulálni vásárláskor, hogy a por verziók jóval olcsóbbak, mivel nem kell megfizetned a tablettázás, kapszulázás költségeit.



Erre akkor érdemes pénzt áldozni, ha EAA aminokból áll!!! Megemelt L-leucinnal. Ez már 15g/adag esetén "fényévnyinél" hatásosabb.


Például ez:

[link]

2012. nov. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

ha megnézed 1 tablettában mennyi a hatóanyag, például 1500mg EAA, 83mg glutamin, én 5db-ot tolnám.

2012. nov. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kreatin monohydrát szedése akkor ajánlott, amikor fokozott inzulin érzékenység lép fel a szervezetben. Tehát a megnövekedett vérbőség iszonyatos erővel tudja bepumpálni az izomsejtbe. Így tehát a legfontosabb időpont edzés után. Sorrendben ezt követi reggel ébredéskor, éhgyomorra.....


Természetesen a creatin edzés előtt sőt edzés közben is iható. De ezt általában akkor szokták alkalmazni, ha akkora az adag, hogy egyszerre nem lehet meginni, mivel kb. 10g-nál nagyobb 1 adag nem lehet.

2012. nov. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!