Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrás előtt miért nem érdemes...

Gyúrás előtt miért nem érdemes szénhidrátot fogyasztani?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom és azt ajánlják,hogy gyúrás előtt ne fogyasszunk semmilyen szénhidrátot. Érsd: Dextróz,Biotech CarboX, vagy Full Force Super carb fast.


Én eddig ittam edzés előtt CarboX-et,mert azt gondoltam,hogy ezzel plusz löketet adok az edzésnek.


Vagy tévedek?



2012. dec. 12. 22:34
 1/8 dirtboy ***** válasza:

előtte 1-1,5órával kell szénhidrát de nem gyors szénhidrát.

gyorsat csak edzés után szabad mikor nem zsírba megy el hanem van hová beépülnie.

ha te közvetlen edzés előtt gyors ch-t iszol akkor edzésen abból fogod nyerni az energiádat és nem fogod lemeríteni a glikogén raktáraidat,rosszul lehetsz,hányhatsz stb.

a lényege hogy hatástalan lesz az edzés.

2012. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyors szénhidrátot nem érdemes fogyasztani, de összetett ch és fehérje az kell edzés előtt 1-1,5 órával.

Ha edzés előtt cukrokat eszel, azzal azt éred el, hogy pont edzés során fog leesni majd a vércukorszinted, nem lesz egyenletes energiaszinted.

Csak edzés után kell gyors ch.

2012. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most már kezdem érteni amit írtok,de azt nem írtam,hogy én reggel járok edzeni a munkám miatt.Este már nem tudok lemenni. Azaz reggel 5-kor kelek és 6:30-ra már a teremben vagyok.

Tehát nekem reggel 5-től-6-ig kell megoldanom a tápkieg szereket-reggelit meg valamennyi szénhidrátot,hogy toppon legyek 1,5 órára rá.

Erre valami ötlet?

2012. dec. 12. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Zabpehely+ protein. Ez a legjobb.:)
2012. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy Montez írja. Esetleg ha nagyon nem tudsz felpörögni, akkor valami energizáló cuccot vegyél, pl Hot Blood.
2012. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gergő86 ***** válasza:
Lehet éhgyomorra is edzeni. Nekem pl. bevált nagyon sokkal energikusabb vagyok és az edzések is jól mennek. Nem kell ennyit pörögni ezen a kaja kérdésen 1-1 adag BCAA-Glutamin fél órával edzés előtt bőven elég. Vagy ha ennyire enni akarsz akkor a zab az elfogadható vagy egy kevés gyümölcs (de ne gyümölcslé). Edzés után meg mehet a gyors ch + fehérje.
2012. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na a hot blood..megittam egy dobozzal edzés előtt még csak a szívem se dobogott:D:D
2012. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a NO explode az jó volt.
2012. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!