Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyik protein...

Szerintetek melyik protein lenne jobb?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik protein lenne jó edzés után ?

1,TWINLAB 100% WHEY PROTEIN

2,VPX SYNGEX WHEY

3,Whey Protein Force



2012. dec. 30. 17:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 dirtboy ***** válasza:
77%

lényegében mindegyik jó mert mindegyik whey tehát edzés utánra a legalkalmasabbak de az 1-2 az jó vétel lehet de a 3adiók az nem éppen egy jó termék.

kevés a protein tartalom plusz az csak sima koncentrátum még az 1-2 ben izolátum is található.


ár alapján vpx syngexet vedd.

10ropi 2,3kg

2012. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 Dogmatix91 ***** válasza:

VPX SYNGEX WHEY-ről nekem többen mondták, hogy megy tőle a hasuk, pedig én is gondolkoztam rajta.

Ha belefér a keretbe akkor a 100% Whey Protein Gold Standardot tudom ajánlani az Optimum Nutritiontól.

2012. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 dirtboy ***** válasza:
58%
akkor már inkább hitech whey c6,az veri a goldot sőt a piacon a legjobb protein.
2012. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 Dogmatix91 ***** válasza:
Imádom, hogy lassan már mindenki a Hiteccel jön :D Még 1 embert nem láttam aki ette volna, sőt nem is beszéltem olyannal se aki ismer olyan embert akinek van egy olyan haverja aki látott ilyen terméket. A google-vel lefordított összetevők mindent visznek :) "A kivonat spenót" "...kivonat az ananász" mondjuk legalább nem zsugorzacsis királyság
2012. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
Az első kettő az jó, a 3. felejtős.
2012. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 dirtboy ***** válasza:
45%

teljesen mindegy, hi tec vagy nem ha nem tetszik a hi tec szó akkor legyen peak whey fusion a két termék úgy is ugyan az.

egyébkén én nem csodálom hogy nem használják ismerőseid,elvégre ez csak egy tápkieg és nem csoda por,hobbistáknak meg elég drága mulatság lenne és nem is ezen múlik a fejlődés.

én sem vettem ilyet de attól még tudom hogy marha jó protein.

cián kapszulát sem vettem még be sőt ismerőseim sem de attól még arról is tudom hogy mérgező és nem hitetlenkedek csak azért mert nincs vele tapasztalatom.

2012. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 Dogmatix91 ***** válasza:
Én csak azért "hitetlenkedek", mert egyszerűen nem találok róla hiteles forrást, amit el is tudnék olvasni (lengyelül nem tudok sajnos). Abban sem vagyok biztos, hogy ennek a brandnek bármi köze lenne a Peak elődjéhez ami szinten Hi-Tec néven futott (kötőjellel!). Egyébként nem drágább, mint egy másik termék. Egy árban van a Scitec 100% Whey Protein Professionnal vagy egy Biotech Nitro Pure Whey Golddal. Persze ezeknek nem 90% os a fehérjetartalma, de egy hasonló proteinnek kb 8000ft kilója. Lebeszélni nem akarok én senkit se a hitec termékekről, csak nehezen hiszem el, hogy az van benne ami le van írva. Láttam már Myproteint is hihetetlen áron, nem is az van benne mint az angoloknál. 5kiló 80%os fehérje 15ért...mese habbal :)
2012. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:

16 ezer a Myprotein, nekem is az van és nincs gond vele.

A Whey C6 pedig a legjobb a piacon!

2012. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 Dogmatix91 ***** válasza:
Nem azon az ezresen múlik. Csak azt nem értem, hogy kint sem kapod meg ennyiért! Itthon meg elvileg még rámegy az adó meg még nyilván haszon sem ártana az értékesítőnek...
2012. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 SSanchez ***** válasza:
Na csodaturmix és szerinted melyik a jobb a 100% wpp v a c6? 10 000 000 forintos kérdés.
2012. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!