Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Irnatok nekem edzéstervet...

Irnatok nekem edzéstervet otthonra?

Figyelt kérdés
Saját testsúlyosra gondoltam olyan ami kicsit már átlag feletti.

2013. jan. 4. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fegyencedzés című könyvben vannak jó tervek, de:

Csinálnék egy A és egy B napot és lenne 2 A és két B edzésem. Tehát Hétfő: húzódzkodás szélesen, húzódzkodás szűken alsó fogással, tolódzkodás két szék között, fekvőtámasz szélesen és szűken, fekvőtámasz kézállásban (és ha van még súlyzó, akkor oldalemelés + mehet egy bicepszgyakorlat.)

Kedd: láb-has: guggolás (egylábas is mehet), kitörés, egylábas vádli állva, hasprés, lábemelés.

Minden gyakorlatból 3-4 széria.

Csütörtök=hétfő, péntek=kedd

De persze sokféleképpen el lehet osztani.

2013. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
felkelsz az ágyból az nem elég?
2013. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz Montez én amúgy eddig is saját testsúllyal dolgoztam lassan 1és fél éve kovér gyerek voltam mikor elkezdtem konnyeim kipotyoktak mire sikerult megtanulnom húzódzkodni.De most jó kondiba vagyok pl.20 húzódzkodás,egykezes fekvő,egylábas guggolás,Most jelenléeg birkózó vagyok 2.szlovák bajnok de ujra nekiálok edzeni.Második te med menj el szeméji edzőnek,mert egy zseni vagy.
2013. jan. 4. 14:03
 4/5 anonim válasza:
Ügyes vagy, ha tényleg úgy van büszke lehetsz magadra!:)
2013. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kossz
2013. jan. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!