Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mega Amino 3200 5db vagy...

Csombor kérdése:

Mega Amino 3200 5db vagy Super Carb Fast ből 50g éri meg jobban az edzés utána turmixba tenni tömegnöveléskor?

Figyelt kérdés

Ki számoltam árában ugyan annyi most pénz szőkében ezeket engedhetem meg magamnak


(100% wpp iszok edzés után )



2013. jan. 26. 10:47
 1/9 A kérdező kommentje:
80kg vagyok 1éve edzek heti 4 szer
2013. jan. 26. 10:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Na ácsi! A supercarb fast (aminek már egyébként változott a neve Carb-F-re) az full szénhidrát!! Akkor hogy jön ide alternatívaként egy aminosav??

Tömegnöveléskor protein + ch kell, tehát a Carb-F menjen!

Szálkásításkor pedig protein + glutamin ( vagy BCAA)!

2013. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
amino is vissza tugya tülteni a glikogén raktárakat
2013. jan. 26. 11:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, csak éppen a gyors szénhidrát megemeli az inzulinszintet, így növelve a raktározás hatékonyságát, ami edzés után pont kell is. A gyors ch mintegy pumpaként viszi be magával az aminosav molekulákat (ami a fehérjelebontásból lett) az izomsejtbe. Ha nem menne ch edzés után, akkor ezt a segítséget kihagynád vele.
2013. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

óó értemm köszi szépen


és amikor el kezdek szálkásítani akkor jó lessz abből 5 szem edzés után ?

2013. jan. 26. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából annyi kellene belőle, amivel kb 10g glutamin vagy 5g BCAA összejönne.
2013. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem akkor 3 szem kb
2013. jan. 26. 11:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul számolod.

[link]

Itt az aminosavtartalmak nem 3 tablettára vannak feltüntetve, hanem 100g-ra. Tehát 100g-ban van kb 15g BCAA, ha összeadjuk a valint, izoleucint és a leucint.

3 tabletta= 2,3g fehérje , és ha 100g-ban van 15g BCAA, akkor 2,3g-ban van 0,3g BCAA, tehát marha kevés. Azaz kb kellene vagy 30 szem, hogy elég BCAA legyen. Na ezért nem éri meg egy ilyen full spektrumú aminosav, mert ez nem BCAA, hanem simán csak egy fehérjepor letablettázva. Ne ilyet vegyél, hanem BCAA-t, amiben nincs más azon kívül!

2013. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
gyanúsan olcsónak tünt nekem is kössszi széppen
2013. jan. 26. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!