Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki proteint tápkieg-et...

Ha valaki proteint tápkieg-et szed attól még naturál testépítésnek számít?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez csak kiegészítő, azaz élelmiszer koncentrált formában. Ugyan azt tudja mint 10 deka csirkemell kb:)

Arra szoktuk azt mondani hogy nem naturál, ha koxol. (szteroid)

2013. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ! :)
2013. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ezek nem koxok, csak élelmiszerek.
2013. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Osynho ***** válasza:
100%
Nem, én például csirke mellett is eszek ezért nem is adhatok vizeletmintát, mert lebukok.
2013. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Végre ki kéne már gyomlálni valahogy a fejekből, hogy a tápkieg nem kox. :))) Egy percig is komolyan gondolja valaki, hogy boltban, számlával lehet venni szteroidokat?
2013. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Múlthéten voltam a háziorvosomnál, és megkérdezte, hogy sportolok-e valamit(3 év edzés után szerintem észrevehető). Válaszom igen volt, ami után megkérdezte, hogy használok-e valamit? Mondom neki, hogy igen, táplálék kiegészítőt meg vitaminokat. Úgy lehordta a fejemet, hogy hirtelen azt hittem szájbavágom. Merthogy a fehérjébe női(!!!) hormonokat tesznek és ettől felfújódnak az izmaim, majd leeresztenek amint abbahagyom a szedését(majdhogynem szó szerint írtam le amit mondott). És még valami: szerinte a fehérjétől reped ki a bőre az embernek.(végülis biztos nem attól a 30kg plussztól ami feljött 3 év alatt:D). Szóval ennyit erről, az orvosok is s*egg hülyék, nem csoda, hogy az átlag emberben kérdés merül fel.
2013. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ez az első ilyen sztori amit olvasok. Ez dühítő és egyben szomorú. Nem hiszem el, hogy orvos képes ilyet mondani. Én elhiszem, hogy ők jutalékot kapnak ha XY gyógyszert felírják a betegnek, de a tápkieg nem konkurenciája a gyógyszereknek. Nagyon szívesen visszakérdeznék 1-1 ilyen gyökérnek, hogy az általa felírt gyógyszerben milyen mérgek vannak és az mennyiben természetes, illetve mondja már meg nekem, hogy a sejtek vajon fehérjéből vagy gyógyszerekből épülnek-e fel? A bőrrepedéshez annyit hozzáfűznék, hogy azért nem fognám a súlygyarapodásra, persze a fehérjére pláne nem. Gyanítom nem volt elég komplex a multivitaminod. Én 18 kilót szedtem fel fél év alatt és sehol egy stria.
2013. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A dokik között sok ilyen van. Mikor engem kérdeznek, hogy mit szedek, azt mondom, hogy csirkét, ki a hűtőből.:)

A bőrrepedés pedig genetika is, akinek rugalmasabb a bőre az megússza a nagyobb tömegnövekedést is.

2013. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nofene, ez utóbbit jó tudni, remélem fogyásnál is "jó lesz a genetikája a bőrömnek". :D
2013. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ezek szerint igen, ha tömegeléskor sem repedtél ki.:)
2013. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!