Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó az elképzelésem...

Szerintetek jó az elképzelésem? (Testépítés)

Figyelt kérdés

Szóval nem rég kezdtem el edzeni konditeremben kb egy hónapja, ezelőtt otthon csináltam saját testsúlyos gyakorlatokat. Nekem az a tapasztalatom, hogy ha beruháznék kézi súlyzókra és akkor itthon is gyakorlatilag tökéletes edzést tudnék csinálni. Húzódzkodni, tolódzkodni tudok.

Kézi súlyzókkal a következőket tenném:

Mell

Fekvenyomást ugye egykezes súlyzókkal is lehet csinálni + tárogatás + áthúzás

Bicepsz

koncentráltan + állva v. ülve + húzódzkodás (esetleg egy szék támlájából scott pad szerűen)

Tricepsz:

Tricepsz nyújtás fej fölött + fekve egykezesen + lórugás + tolódzkodás

Has:

hasprés + hasprés törzsfordítás + lábemelés

Alkar:

csuklóbehúzás + csuklófelhúzás + kalapács

Váll:

vállból nyomás + oldalemelés + arnold nyomás


Hirtelen így ennyi jut eszembe tudom lábat kihagytam de arra guggolás lábemelés meg vádli.


Mi a véleményetek erről? Jó lesz ez így?



2013. febr. 24. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már fekvenyomást tudsz menni,akkor ahhoz pad is kell!Ha van pad akkor egy rúdat vehetnél még + tárcsákat! :)

Így sokkal több mindent tudsz csinálni....pl.felhúzás , evezés !Elég jók az elképzeléseid !

Jó lessz így haver!Jó hozzáálásod van ! :)

2013. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, mondjuk hogy jó lesz. De a lábadat annyira nem edzi meg a lábemelés, lehet, hogy másodlagosan megterheli a combhajlító izmokat, de attól akkor se várj nagy anabolikus választ az alsótested környékén. Csinálj lábra kitörést is azokkal a súlyzókkal a kezedben. Minnél több szögből edzel egy testrész, annál jobban fejlődik, illetve fontosak az alapgyakorlatok(bicepsznél: állva 2 kezes rúddal bicepszhajlítás, lábnál guggolás, mellkas, tricepsz: fekvenyomás). A véleményem röviden: jó otthoni edzés, elfogsz vele érni egy szintet! hajrá! :)
2013. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első: köszi, de fekvenyomáshoz miért kell feltétlenül pad? az egykezesekhez egyébként veszek több fajta tárcsát is


második: ha azt nézzük hogy kondiba mit csinálok ott se csinálok sokkal többet max még egy kis csigát beiktatok, de például az állva kétkezes bicepszhajlítás az szinte ugyanaz egykezessel is... de három havi bérlet árából megveszem a súlyzókat és kész :))

2013. febr. 24. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam ,hogy nem széken nyomod... ;)
2013. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát? :)
2013. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zolla válasza:
Videki Spartacus. Osszetolsz 3 hokedlit oszt jovan 45 fokos pozitiv fekvenyomas nyaron domboldalban. Augusztusban megvan a 45 fok ha szerencsed van ha nem akkor marad a szogmero meg a jozan paraszti esz XD Amugy jok a gyakorlatok csak a hat kimaradt. De ezek csak gyakorlatok, az ismetleseken a sozatokon a technikan van nagyobb hangsuly mert az szep leirva hogy tarogatas, de (nem harmonika) hogy milyen hatasa van az csak rajtad mulik.
2013. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!