Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrni kezdtem de egy vesém...

Gyúrni kezdtem de egy vesém van mit szedhetek?

Figyelt kérdés
elkezdtem gyúrni 1 hónapja 1 vesével születtem,fehérjét sokat nem ehetek ,mit szedhetek hogy fejlődjek?

2013. febr. 24. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt az orvossal beszéld meg ,mert nem mondhatom azt amit másnak,hogy napi 2 - 2,5 gramm fehérje /ttkg ,mert lehet ez sok lenne neked ! :)
2013. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nézz utána a trenbolone-nak meg az androlic-nak!!:Ddehogyis csak vicceltem eszed ágába ne jusson csak hülyültem!!:DD:D

nyomjad az 1-másfél gramm fehérjét /tskg,de inkább kérd ki egy orvos tanácsát

2013. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódni, Nasser el Sonbaty (Mr. Olympia második helyezett) volt, hogy csak napi 100 gramm fehérjét fogyasztott tömegnövelés alatt pl.
2013. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt abban a hülye interjúban mondta lehet hogy 100grammot fogyasztott de annyi cuccal még így is jól lehet fejlődni még ha nincs is nagyon minek beépülnie hatosával dobálták az anadrolt,egyébként genetika függő is
2013. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mért nem csinálod szerek nélkül?
2013. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
úgy nem lehetne olyan gyorsan fejlődni
2013. márc. 14. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!