Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Power Track táplálékkiegészí...

A Power Track táplálékkiegészítőket melyik ország gyártja, és milyen eredetű, minőségű anyagból?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt már egyszer pár nappal ez előtt megkérdezték. Bán László a tulajdonos,. magyar termék, külföldi nevek a dobozon.


További http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__.. részletek itt:

2013. márc. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kérdésem egy részét megkaptam, azonban arra még nem kaptam választ,hogy milyen eredetű és milyen minőségű anyagból készült. Illetve azért az se tiszta,hogy Londoni cím, magyar gyártó....
2013. márc. 4. 08:43
 3/9 anonim ***** válasza:
A londoni miért magyar ezt a cég tualjdonosától kell megkérdezni. Mint minden márkának ennek is vannak jó és rosszabb termékei. A power protein-nel van a népszerűségi listán. Mivel 4kg-ot adnak 10.000Ft kröül. Az már más kérdés, hogy jó vagy sem. Nekem nem kellene még ingyen sem.
2013. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rengeteg véleményt olvastam a power proteinről, de ilyen negatív visszajelzést sehol sem olvastam még. A használók 98% meg van vele elégedve, nem csak az ár/érték arány miatt, de a hatása miatt is. Sokan a scitecet preferálják Mo-n, mert agyba főbe reklámozzák, de azt senki nem tudja,hogy lengyel gyártmány és ócska kínai alapanyagokból készítik. Ezért is érdekelt,hogy a power proteint vajon milyen alapanyagokból készül.
2013. márc. 4. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:

/Rengeteg véleményt olvastam a power proteinről, de ilyen negatív visszajelzést sehol sem olvastam még. A használók 98% meg van vele elégedve, nem csak az ár/érték arány miatt, de a hatása miatt is. Sokan a scitecet preferálják Mo-n, mert agyba főbe reklámozzák, de azt senki nem tudja,hogy lengyel gyártmány és ócska kínai alapanyagokból készítik. Ezért is érdekelt,hogy a power proteint vajon milyen alapanyagokból készül./



Egy-két dolgot helyre kellene tenni. Honnan a 98%-os elégedettségi statisztikai adat? Talán Te ennek a cégnek az alkalmazottja vagy?


A Scitec pár héttel ezelőttig magyar tulajdonban volt. Az igaz, hogy eladta a tulajdonos, és egy lenegyen vette meg, de az csak nem rég történt! Honon tudod, hogy ócska kínai alapanyagokból készítik? Talán ennek a cégnek is az alkalmazottja vagy?


Sem a power, sem a scitec nem gyártó/termelő a klasszikus értelemben. Nem is lehetnek, hiszen mindegyik cég élelmiszergyártó óriási cégektől vásárol. Tehát lehet, hogy az a creatin amit a powerben megveszel ugyan az, mint amit a scitec, vagy amit bármely más márka alatt megveszel.


Érdekes mód a scitec igen sok termékéről írnak például ezen a gyakorikérdések oldalon is, de mondjuk a power esetében egyetlen EGY(!!) termékről van vita, és kérdezés, még peidg a szójás power proteint 4kg-osról?!?


Senki nem kérdez mondjuk a power egyéb termékéről. Nem mint ha olyan sok lenne?!?!

2013. márc. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A 98% megelégedettség az általam olvasott emberekre vonatkozik...bocsi,hogy nem csillagoztam ki és írtam le lábjegyzetbe...

Azért foglalkoznak többet a scitecel mert többen ismerik, mert nagyobb a marketingjük. És azért kérdeznek a power proteinről ennyit,mert ez e legnépszerűbb a power track termékei közül...nem is értem a felháborodottságod

2013. márc. 5. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én ismerettségi körömben meg 0%-át érdekli a power protein szója halmaz, még ha 10.000Ft-ért adják a 4kg-ot. Van egy-két srác aki kíváncsi volt kipróbálta, volt aki tovább passzolta, volt akinek ez volt az utolsó doboz.
2013. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

/És azért kérdeznek a power proteinről ennyit,mert ez e legnépszerűbb a power track termékei közül...nem is értem a felháborodottságod/


Nem barátom, azért kérdeznek csak és kizárólag erről az egy power proteinről, mert más power termékről senki nem kérdez legalább is itt!!. Mert a magyar embereknek kevés a pénzük, és szeretnének jót olcsón venni, ami sok esetben nem párosul egymással. Ebben a power proteinben meg aztán egyáltalán nem. Szója, ennyi, hozzátettek egy kis wheyt. De az arányokat már nem írták le, mert akkor kiderülne sok minden. Akinek erre van igénye ezt veszi meg.


Egyáltalán nem vagyok felháborodva. De nem értem egy szója proteinen mit kell ennyit dícsérni?

2013. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem dícsértem, kérdeztem róla, illetve leírtam amit hallottam ;)
2013. márc. 6. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!