Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondisok/testsúllyal edzők...

Kondisok/testsúllyal edzők egy kis segítségre van szükségem. A testem minden izma gyorsan nő, de a vádlim jelét sem mutatja a növekedésnek?

Figyelt kérdés

Kondiztam régen,futottam,sétálok sokat,kerékpároztam,thaiboxra is jártam 2 évig.A vádlim pontosan ugyan akkora,mint amekkora volt.


Ez miért van?és mit lehet vele csinálni?

Egyébként most kezdtem el a fegyencedzést,de ezek után nem sok reményt fűzök a növekedéshez...



2013. márc. 7. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mérted is vagy csak látszatra? Mert én sem látok változást, közben.... :)


Amúgy a vádlit akár heti 3x is eddzheted. Gyorsan regenerálódik.

2013. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mértem.centire pontosan ugyan annyi volt mindig is.


Mivel konditerembe nem járok már,milyen itthon testsúllyal elvégezhető gyakorlatot tudsz mondani?

2013. márc. 7. 22:55
 3/13 anonim ***** válasza:
A trükk egyszerű, mindenkinek vannak gyenge testrészei, a testépítők többsége, a gyenge testrészekre mindennap edz..., nem is beszélve arról, hogy specifikusan kell rá edzeni...
2013. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a fegyenc 2es könyvben ott van rá edzésterv.

nekem növesztett rajta 1.5 centit.

4 hónap alatt:).

töltsd le a könyvet és fusd át a vádli fejezetet.

2013. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fegyenctől semmit nem fog növekedni a vádlid. De a vádli önmagában egy nagyon nehezen fejleszthető izom, mert napi szinten edzésben van, mert minden nap használod, járáshoz. Ha növelni akarod a méretét akkor annak legjobb módja a vádligép, és tényleg lehet heti 3szor is akár.
2013. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]

sok sikert

2013. márc. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy már nem fog tovább nőni, ez fejlettségi szinttől is függ. Én is azt hittem, hogy a lábam már nem fog fejlődni a sok év foci után, erre fél év alatt nőtt a combom 10 centit (most 64cm), de a vádlim csak 1,5-t (43cm).
2013. márc. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dogmatix91 ***** válasza:
Csak, hogy válaszoljon is valaki a kérdésedre, hogy miért is van ez. A vádlid izomtapadása fos. Ezzel nem tudsz mit csinálni sajnos. Koncentrálj a csúcsösszehúzódásra és minden edzés végén nyújtsd le (akkor is ha nem vádliztál aznap).
2013. márc. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem könnyen nő, ha elkezdek edzeni rá van hogy eléri a 48-as méretet is, de ha hanyagolom van hogy visszafogy 42 re
2013. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó,szerinted most ennek mi köze az én kérdésemhez?


Konditerembe nem megyek,mivel nem kondizhatok.Vádliedzésért,pedig nem fogok kondibérletet venni.

Viszont a fegyencedzés 2-ben ami van azt csinálni fogom,remélem eredményes lesz!

2013. márc. 8. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!