Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legolcsóbb tömegnövel...

Melyik a legolcsóbb tömegnövelő? És kisebb kiszerelésben milyenek vannak?

Figyelt kérdés

Amiket eddig néztem,azok 5 kilónál és 10 rugónál kezdődtek...

Van ennél kisebb kiszerelés?

És van ennél alacsonyabb ár?



2013. márc. 30. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, és van, csak a tömegnövelőnek nem ez az értelme, mint ahogy a két ehtes kondinak sem. A nagyobb izomtömeg nem 1 hónap alatt fog feljönni rád, és ha 1 kg tömeget veszel az semmi, nemhiába nagyok a kiszerelések, meg ha valami angyon olcsó, az nembiztos h ér valamit is, vagy a méregdrága se biztos h csodaszer, kinek mit hogy fogad be a szervezet. Ott van pl. a BioTech HyperMass 5000. 1 kg 2800 körül van, de 1 kiló az olyan mint ha nem szednél semmit, és akkor már ha 4 kg körülit veszel érdemesebb egy Scitec es Volumass 35 vagy Jumbo, ezek szerintem 2x jobbak az olcsóbb fajtáknál... De mondom, kinek mi jön be.
2013. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legolcsóbbat , egyben a legjobb ár/érték arányút úgy hívják : Rakd össze magad :)

Sokkal jobban kijössz, ha külön veszel fehérjét+ szénhidrátot, viszont gyors felszívódású szénhidrátot csak edzés utáni turmiyba rakj, 40-50 grammot.

És mint a táplálékkiegészítőknél itt is igaz: Nem sokat érnek helyes, egyénileg megtervezett étrend nélkül.

2013. márc. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kell kioktatni. :) Amúgy köszi,hogy elmondtátok nagy vonalakban a dolgokat,de nincs rá szükségem.

Egyszerűen csak annyit kérdeztem,hogy vannak-e kisebb kiszerelésben tömegnövelők?

Szóval lehet venni mondjuk 4 kiló helyett 2 kg-os kiszerelést?

2013. márc. 31. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig rákeresni a gugliban kevésbé megerőltető, mint feltenni róla egy kérdés, és várni a válaszokat... vagy mégiscsak túl sok agytevékenységet igényel?
2013. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igenigen. Túlságosan sokat.

De ha már neked nem volt fáradtság rákattintani a kérdésemre és egy választ írni,ami mellesleg kérdés volt,akkor már igazán válaszolhattál is volna a kérdésemre.

Igaz,egyszerű. Google. Csakhogy én ezt a kérdést azért tettem fel,mert reméltem,hogy az itt lévő,tapasztaltabb testépítők majd ajánlanak valami olyan dolgot,amit esetleg már használtak, és nem kell keresgélnem a sok-sok tömegnövelő között.

...

2013. márc. 31. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Kár keresgélni bármelyik keresőmotorral a neten. Olcsó tömegnövelőt nincs értelme venni. Ugyan is 2kg-os lehet, hogy kerül 3-4ezer forintba, amiért adnak neked pár dkg fehérjét és a többi valamilyen szénhidrát cukor.


Vagy te megveszed a proteint + szénhidrátot + creatint is összedobod, vagy veszel all-in-one gainert. Ez nem olcsó dolog, de ....

link csak is privátban...

2013. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!