Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés mellett a pihenő...

Testépítés mellett a pihenő napokon még mehet ez? Lent.

Figyelt kérdés

Heti 4x edzek,mell-bicepsz,hát-tricepsz,láb-váll...

Az lenne a kérdésem hogy a Pihenő napokon végezhetném-e a hasazást?Továbbá az ütésemet erősíteném,pl. van egy box zsák és azt x idő alatt minél többször ugyanakkor lehető legnagyobb erővel ütni..ez befolyásolhatja ill. még a dobás gyakorlást is.Válaszokat Előre is Köszönöm és zöldet adok a válaszolóknak!:)



2013. ápr. 10. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsákolás, dobás, has belefér. Annyi a lényeg, hogy több kaja kell, ha plusz mozgás megy, hogy tudj fejlődni. A hasazást egyébként tehetnéd az edzőnapokra is. Elég heti 2-3 hasedzés.
2013. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és az hogy kb. 10-15percnél tovább azt az ütögetést rúgást nem csinálom tovább úgy még az is belefér vagy mehet feljebb is? Okés vettem Kajálni kell!:)

Montez örülök hogy látlak itt! :)

2013. ápr. 10. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi.:) Szóval belefér akár 20-30 perces ütögetés is, mint kardioedzés, lényeg, hogy több kaja kell akkor.
2013. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen Köszönöm a Válaszokat most nagy kő esett le a szivecskémről:D,az evés mindig is ment:)
2013. ápr. 10. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok.

Én ezeket máskép edzeném:

mell-bicepsz,hát-tricepsz,láb-váll


Én úgy edzeném, hogy: mell-tricepsz, hát-bicepsz, láb-váll.

Ugyanis fekvenyomásnál a tricepszet is igénybe veszi.

Mikor hátazol, van olyan gyakorlat, ami a bicepszet is igénybe veszi, ezért jó lenne így edzeni őket. De ha neked ez így jó, és tudod csinálni, akkor nem szóltam. :)

2013. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pedig soha nem jött be a mell-tric, vagy hát-bic, ez egyénfüggő is. Kinek mi válik be. Nincsenek kőbe vésett tervek!
2013. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazad van:D

Csak szerettem volna tippet adni, esetleg azt még lehet nem próbálta:D

2013. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Majd megpróbálom azt is,de v.hogy nekem z jobban beáll.

:D

2013. ápr. 10. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!