Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire káros ha csak fehérje...

Mennyire káros ha csak fehérje porból fedezem a napi fehérje mennyiséget? ( tejsavó )

Figyelt kérdés
Hello , arra gondoltam hogy naponta 8-9x kellene tejsavó fehérjét innom hogy a napi fehérje mennyiség meglegyen, ez mennyire káros ?

2013. ápr. 13. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem eszel az égvilágon semmi húst? Esetleg vegetáriánus vagy?
2013. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Káros, az emésztőrendszered nem tolerálná.
2013. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Deepbassnine ***** válasza:
de amugy miért? a gyomorsav szandekosan folyekonnya teszi a taplalekot hogy könnyebben emesztheto legyen (szilard taplalekra gondolok),most akkor a testunk a folyadekbol nemveszi ki a tapanyagot? hát akkor minek isszuk edzes utan a turmixot ha ugysem veszi ki belöle? ellentmondás egy kicsit
2013. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy egész nap turmixon élsz. Garantált fOsás lenne a dologból. És eleve marha okos dolog gyors tejsavót iszogatni , mikor annak a felszívódása 20-30 perc. Napközben pedig 2,5-3 órás kajálási szakaszok kellenének, nem gyors fehérje. Egy húsból, tojásból származó tápanyag lebomlása sokkal egyenletesebb aminosavszintet produkál a vérben, ami hasznosabb az izmosodáshoz.
2013. ápr. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Deepbassnine ***** válasza:
itt szó sincs arról hogy valaki végleg le akarna szokni a szilárd kajáról csupán alternatívákat keresnek mert sajnos nem mindenkinek van lehetösége étrendet készíteni
2013. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó, én meg elmondom, hogy miért hibás az elgondolás. Egyébként te kérdezted, én csak válaszoltam rá.
2013. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Deepbassnine ***** válasza:
annyi lenne a kulönbség hogy a kaja mellé nem vizet hanem fehérjeporos vizet inna
2013. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem engem kell meggyőzni, tőlem azt csinál, amit akar. Én elmondtam mi a helyzet. Egyébként meg, minek kérdezősködtök, ha olyan marhára biztosak vagytok az elképzelésetekben? Akkor nem kell itt kérdezni, hanem tenni kell, amit gondoltok. :)
2013. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Deepbassnine ***** válasza:
abban igazad van hogy hus az jobb,a kérdezö meg akkor igya azt a tejsavot ha maskent nemtud feherjet bevinni :)
2013. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!