Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Koxtól/Szteroidtól kiszőrösödh...

Koxtól/Szteroidtól kiszőrösödhetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Koxtol/szteroidtól kiszőrösödhetek..? (Gyúrok/edzek..) a kúra után természetesen szedni fogok PROVIRON-t (Hormonvisszaállítót) úgy is több szőr lesz rajtam? amugy is egy elég szőrös férfi vagyok, ezzel a szteroid szedésével még jobban az leszek..? (ez lesz az első kúrám)

2013. ápr. 18. 22:04
 1/10 zoli9411 ***** válasza:

Akkor van értelme koxolni ha versenyzel.

Am, lehet hogy szőrösödni fogysz, lehet nem.. kiderül ha kipróbálod. De inkább ne.

2013. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. De a proviron az nem hormonvisszaállító, hanem anti osztrogén. Inkább kúra közben kell. Hormonvisszaállításra zitazonium, hcg kell. Szóval ennyi tudással ne kezdj bele.
2013. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

látom te is az értelmesebb féle vagy

tisztázzunk vmit, a proviron nem hormon visszaállító!!!

a HCG az igen, de az meg szuri, a proviron és nolvadex duó antiösztrögén, ami megakadályozza h a sok androgén hormon nö hormonná alakuljon.

kúra után is azért kell szedni, és AJÁNLOTT lenne a másikkal együtt, mert a hcg hatására megnő(inkább visszaáll az eredeti hormonszint v egy picit fölé is megy a szertől) de itt is van negatív visszacsatolás a tesztoszteron felé, magyarul ha megüt egy szérumszintet a vérben, aktivizálódnak azok az enzimfolyamatok és hormonfolyamatok amik női hormonná alakítják.

szóval kúra után hcg!!!

a proviron és nolvadex egy esetben hagyható el a hcg mellett, ha nem aromatizálódó szert szedsz pl trenbolon, v stanzolol vagy egyéb más, ezek kémiai szerkezetük miatt esélytelen h női hormonná alakuljanak.

2013. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 poiu ***** válasza:
81%
Érdekes módon a nők inkább szőrösödnek, a férfiaknak meg keblük lesz tőle. Úgyhogy ne a gyantázáson, inkább a kosárméreten filózz.
2013. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Danabolt akarok 10db-ot és utána 100 db stanazolt. a dana meg a stana KÖZBEN szedjem be azt a 20db proviront, akkor ugy jó lenne?
2013. ápr. 19. 13:07
 6/10 A kérdező kommentje:
100db danabol*
2013. ápr. 19. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:

nem tudjuk a korodat!

de sejtjük...

10 db????

na figyelj...ha jobb esetben is (és most nem a full kamu kukoricakeményítőből álló tablettát mondom)szóval jobb esetben is csak FELE van benne a hatóanyagnak!!!

szóval te 10 mg os tabit veszel magadhoz, az kb 5-6 mg hatóanyaggal HA rendelkezik

amúgy meg sikerült kiválasztani a két legszarabb, és agyonhamisított szert amit ma kapni lehet.

valszeg egyik sem lesz eredeti és csak imádkozz h komolyabb bajod ne legyen belőle.

én a helyedben inkább étkezésre fordítanék többet, mint ilyen vackokra.

2013. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kijavítottam.. 100 db*****************************
2013. ápr. 19. 14:46
 9/10 anonim ***** válasza:

a 100 db ra is ugyanaz igaz amit a 7es válaszban írtam

dobd ki a kukába kb annyit ér mindkét vacak.

2013. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nolvadex ezt is szedném akkor kiszőrösödnék..?
2013. ápr. 23. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!