Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 194cm-195cm vagyok 13 kg...

194cm-195cm vagyok 13 kg edzene szeretnék hossszú távon kiegészítőkel és megfelelő étrendel szeretnék edzeni eben kérném a válaszokat Protein? Tömegnövelő? Kreatin? Glutamin? Ammino? Az ég világon bármi. mennyit lehetne fejlődni egy teljes év alatt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Az étrend a lefontosabb, ne a tápkiegekre alapozz. 2-2,5g x ttkg fehérje kellene és 5-6g x ttkg szénhidrát (ch) izomnöveléshez.

Persze edzés után mehet tejsavóprotein + gyors ch (pl dextróz, carbo x, carb-f, stb), vagy kész tömegnövelő. A kreatint még hagyd egy darabig. Kell multivitamin is, pl mega daily one plusz, vitabolic, stb.


Ha minden okés (genetika, kaja, pihenés, edzés) akkor havi nettó 1kg izom jöhet, de az is csak az első évben, utána jóval kevesebb.

2013. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az az ammino? 194 vagy 195 cm vagy? nem mindegy, nagyon sokat számít a fejlődésben! Mikor még én is 13kg voltam, elkezdtem tömegnövelni(sok fehérje, pl túró rudi,tej) és már 80kg-ot is nyomok.
2013. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
el írtam 65 kg vgyok nem tudom hogy sikerült..
2013. ápr. 19. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:

szoval vekony vagy. En is az voltam/vagyok (most BMI pont közepen), nekem a rendszeres edzes mellett protein volt a nyerö. Alig birtam par kilot felszedni, hiaba gyürtem az izmomat, inkabb csak szalkasodott mint nött volna, de tömegnövelöt nem akartam. Persze rendesen eszem (nem kimerve minden falatot, de azert odafigyelek mit es hogy, de amennyi jol esik) es ami jo volt, hogy egy honap mulva mar ereztem valtozasokat, felszedtem par kilot, kezdett nöni 1-2 izmom aminel a legjobban megizzadtam, szoval beindultam. Ami a tök jo volt, hogy mostmar nem iszok annyi proteint mint az elejen, (akkor is csak az ajanlottat) de valahogy termeszetesen atalltam a normal kajakra es beindult a növekvesem.

Ugyhogy en meg vagyok elegedve a proteinnel, de mast nem probaltam.

2013. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De miért kezeled úgy a proteint, mintha valami speciális "szer" lenne, nem pedig kaja más formában?
2013. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Wash, a proteintől visszafelé fog nőni a nemiszerve, ezt sem tudtad? :)))
2013. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ez titok, nem szabad elárulni, mert akkor mi, a gonosz manipulatív multigyártók nem tudnánk rásózni az emberekre a teljesen hatástalan és káros fehérjeport! Ejnye meg a bejnye!
2013. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!