Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés, izomvesztés?

*Endii* kérdése:

Testépítés, izomvesztés?

Figyelt kérdés

Nos, szeretnék elkezdeni kondizni, már van vele valamennyi tapasztalatom, régebben is edzegettem, most jó lenne megint.

Most ugye közeleg a nyár, elég sokat, nem leszek itthon, összesen 6 hét, amit itthon fogok tölteni, és amikor tudok edzeni, nyaralások alatt ugye meg nem.

Az a félelmem, hogy félek, most így nem lenne sok értelme, mert mire még csak bele lendülnék, már nem lennék itthon, és az a kevés is, (néhány kg) amit addig felépítettem, azalatt meg szépen lemenne, ősztől 0-ról indulnék, főleg hogy a nyaralások alatt a kaja is kritikus tényező.


Szerintetek?



2013. ápr. 22. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is van értelme edzeni, ha lesz kihagyás. Nem veszik el minden eredmény és később, újrakezdésnél hamarabb vissza is jön.
2013. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi Montez, reméltem, hogy te is hozzászólsz:)

Igazából úgy nézne ki a dolog, hogy júniusban 24-30ig, utána csak július 7-17-ig, majd augusztusban 1-7-ig(családtól függ, lehet hogy 14-ig)


Nyaralások között persze edzenék, kajálnék rendesen, így nem veszne annyi, ugye?

2013. ápr. 22. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyos edzést tudsz csinálni bárhol.
2013. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!