Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A csirkemellet hogyan kell...

A csirkemellet hogyan kell elkészíteni?

Figyelt kérdés

Testépítő módra.

Olyat hallottam, hogy csak meg kell főzni. Ez igaz?

Tudom, most már sok recept található aminek csirkemell az alapja, de én arra a naturál elkészítésre gondolok :)



2013. máj. 3. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sokféleképpen lehet. Pl én sütőzacskóban sütöm. Teszek rá gombát, hagymát, cukkinit, összezárom a zacskót és megy 200°C-ra a sütőbe. De simán serpenyőben pici kókuszolajjal vagy sima olajjal is kisütheted.
2013. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Sokféleképpen eltudod készíteni! :) Pl.Grillezheted is és át is sütheted,oliva olajon,zöld fűszerekkel kevés sóval!Változatosan is lehet enni!Főve nem túl ízletes! :)
2013. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A sütőmön nem lehet beállítani a hőfokot és grillezni sem tudok, serpenyő meg jelenleg nem áll a rendelkezésemre. Most hogyan tovább? :D
2013. máj. 3. 19:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindegy, valahogy valamiben csak meg tudod sütni, nem? :)
2013. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tepsiben :D

Még magamtól nem nagyon sütögettem semmit, ezért már jó lenne megtanulni. Amúgy is nagyon fontos lenne, mert komolyabban el szeretném kezdeni a konditermes edzést.

Tippek, hogyan álljak majd neki?

2013. máj. 3. 19:41
 6/12 A kérdező kommentje:
Mármint a főzésnek (edzésterv az már megvan).
2013. máj. 3. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Kicsit kikloffolod a húst, hogy vékonyabb legyen (jobban átsül). Befűszerezed, pl. grillfűszerrel vagy gyros fűszerrel, stb. A tepsi aljára kensz egy kis olajat, vághatsz a hús alá vagy a hús mellé krumplit, zöldséget stb és csak simán kisütöd.
2013. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nem muszály serpenyőben megsütni,persze ha van jó minőségű edényed! :)
2013. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dogmatix91 ***** válasza:
Tepsiben sem egy bonyolult dolog. Zöldség vagy krumpliágyra rárakod a csirkemellet, megfűszerezed aztán mehet a sütőbe. Akár le is lehet fedni (alufóliával pl), hogy ne száradjon ki annyira, aztán amikor átsült levenni a fóliát hogy megpiruljon. De azért egy serpenyőt illene beszerezni.
2013. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
És meg is párolhatod :) Van növényi sütő vaj azzal isteni finom párolva és nem kell kiklopfolni sem hozzá!Nagyon kevés só és bármilyen zöldfűszer!
2013. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!