Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erről mi a véleményetek?!...

Erről mi a véleményetek?! (xtremepower Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Találtam egy ilyen izomnövelős tablettát, 60 napos 100%-os pénz visszafizetési garancia + 4 hét alatt már meglátszik azt írja. Itt a link: [link] Szerintetek ez igaz, vagy kamu az egész? Mert ha tényleg igaz és 4 hét alatt szép eredményt lehet elérni, akkor megéri a mostani 10.000Ft-ot érte, szerintem!

Főleg annak örülnék a legjobban, ha olyan válaszolna aki már használta ezt, vagy használja. Előre is köszönöm a választ!


Üdv.



#izom #gyúrás #xtremepower
2013. máj. 16. 04:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ember, ez csak sima L-arginin. Egy aminosav, amitől pici bedurranást okoz. Ettől nem leszel izmos! Csalás, hazugság, az emberek hülyítése a legmagasabb fokon! Ne hogy ki adj érte lóvét!
2013. máj. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tap bela ***** válasza:

Először is ez egy sima L- Arginin Ezt már több tucatszor kérdezték.


Másodszor Te hol látsz ezen az oldal elérhetőségi címet. Tehát hol a cég telephelye? Egyáltalán ez a cég létező-e? Mi a neve? Akkor hogyan garantálható a pénzvisszafizetési garancia.

Amikor kitöltöd az ürlapot a neveddel, címeddel, egyáltalán látod, hogy hová küldöd (város, utca házszam) a megrendelésedet?


Ne legyünk már ennyire naivak, hogy valaki meg vsz egy terméket és 60 nap múlva visszafizetik az általad befizetett összeget!!



Tápkieg esetén pénzvisszafizetési garanica akkor állhat fenn, ha te azt a terméket sértetlen, bontatlan állapotban küldöd vissza. Akkor meg honnan tudod, hogy hatott vagy nem?! Ha ki sem bontottad?!?



Másik kérdés a pénzvisszafizetési garanica 60 napnál jóval kisebb idő a törvények értelmében.


Szóval miért is vagyunk ennyire naívak?

2013. máj. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sejtettem, hogy kamu lesz, de azért bíztam benne, hogy mégsem. Jó lett volna elhinni, hogy létezik ilyesmi is. Mindenesetre így már tudom, hogy csak kamu, így nem fogom megvenni..
2013. máj. 16. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!