Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléshez ha ezt fogyasz...

Tömegnöveléshez ha ezt fogyasztom szőlőcukor mellett fehérjének, az jó?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 21. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó.
2013. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak 1 kilósat akarsz venni?? Remélem csak példaként linkelted ezt
2013. máj. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ma 00:23, neked nem rohadt mindegy ez? mindenesetre köszönöm az értelmes kommentet.
2013. máj. 21. 00:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak azért írta mert így a legdrágább.
2013. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Épp ez az hogy nekem "rohadt" mindegy 1 kg szart sem érsz 1 hét se oszt elfogy! Azért kérdeztem mert ájánlottam volna nagyobb kiszerelést ami olcsóbb és érnél is vele valamit de vegyed csak és sirjál mikor nem nősz
2013. máj. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tap bela ***** válasza:

Valóban nagyobb kiszerelésű prtoeint kellene választanod. Ebben az esetben általában fajlagosan olcsóbban jönne ki az ára.


Például MHN 100% whey protein, ami whey koncentrtáum, ízesíéts, és emésztő enzimen kívűl más hozzáadott szénhádrátot, és felesleges adalékaynagokat ne mtartalmaz. Az ára is gen kedvező, mivel 3kg csak 12.300Ft

2013. máj. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó lesz, de olcsóbban kapsz hasonlóan jó proteineket, pl az mhn whey az ilyen.
2013. máj. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is az mhn-t ajánlom, olcsó és nagyon ott van, ez az egyik legjobb amit eddig kipróbáltam(köszi montez :D).
2013. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!