Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes-e BRUTAL Blade zsírége...

Érdemes-e BRUTAL Blade zsírégető kapszulát szedni tömegnövelés mellett?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 20:19
 1/8 dirtboy ***** válasza:
68%
nem
2013. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert: Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).
2013. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tap bela ***** válasza:
Bármit használhatsz, ha a fehérje/szénhidrát/omega arány nins beállítva. Semmi értelme.
2013. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon sok tévhit övezi ezt a témát, de egyébként lehet. Ha duci vagy, és a zsírt akarod lenyomni magadról- de közbe az izomzatot is akarod fejleszteni, akkor megpróbálhatod. A zsír elégetése során keletkező energiát tudod hasznosítani az izomzat számára. de ez nem 100%, mert szervezetfüggő és kérdés hogy a te szervezeted hogyan reagál rá. Ha ilyenbe gondolkodsz, szerintem próbál ki a BSN Nitrix-et. A Nitrix pont erre épül, hogy zsírt égetsz el, és növeled az izomzatot vele, valamint a második- harmadik hét után egésznapos bedurranásban vagy- tehát telt izomzatod lessz- az ára a 180 szemesnek olyan 15-16ezer körül van. Ezt használtam, ezért is merem ajánlani! 2*180 szemes adagot szedtem belőle. 2 hónap után leáltam róla, de a felszedett izomzat rendszeres és hatékony edzés melett megmarad (másfél éve már nem szedem, de nem esett össze az izomzatom). Amit leirtam, ne vedd 100%-nak mert ez csak az én tapasztalatom, lehet ez nálad vagy bárki másnál nem müködik vagy nem olyan szinten mert szervezet függő. üdv
2013. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tap bela ***** válasza:

Ha ilyenbe gondolkodsz, szerintem próbál ki a BSN Nitrix-et. A Nitrix pont erre épül, hogy zsírt égetsz el, és növeled az izomzatot vele, valamint a második- harmadik hét után egésznapos bedurranásban vagy- tehát telt izomzatod lessz- az ára a 180 szemesnek olyan 15-16ezer körül van.



Ha a tápanyag fehérje/szénhidrát/esz.zsír/ értékét nem állítja be, akkor szerinted egy Nitirx (N.O. fokozó) mit használhat?

2013. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért irtam hogy szervezet függő. Én soha nem foglalkoztam a diétával, mindent megeszek, sokszor rendszertelenül is, de mégis volt hatása és a mai napig szinten tudom tartani az izomzatomat diéta meg tervezett táplálkozás nélkül. Tudom hogy mit beszélek, 7 évig tanultam anatómiát az orvosin, patológus lettem, de az egyetemen csináltam kutatásokat az izomzatról.
2013. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobj már egy képet arról a szuper formádról.
2013. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kalap szart sem ér!:)
2013. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!