Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Montez előfordulhat nálam ez?

Montez előfordulhat nálam ez?

Figyelt kérdés

köszönöm előre is mester,hogy tanítasz, válaszolsz :)


a fehérjétől kialakulhat valamilyen fertőzés mondjuk ekcéma, vagy gombás fertőzés, régebben soha nem volt lábszagom meg soha nem viszketett semmim és nem tudom,hogy ez a sok fehérje bevitelnek köszönhető mert az orvos azt mondta álljak le vele és elfog múlni,de én nem hiszek vagyis nem tudom mitévő legyek..száraz a bőröm a tenyerem és viszket..a lábam meg már cipőbe is kegyetlen szagot ad orvos azt állítja a fehérje mellékterméke mivel alapból a lábon sok verejtékmirigy van és fokozódik a méreganyag kifelé a testből.


2013. máj. 21. 09:37
 1/6 A kérdező kommentje:

fehérje durván 2g/tskg de van mikor 2.5 -3-ra is felcsúszik


vitamint nem nagyon szedek,csak néha,mer ugy gondolom a sok zöldség amit kerítek a kajához elég vagy nem tom,lehet a gyenge immunrendszer miatt van?

már vettem kalcium pezsgőtablettát hátha segít

2013. máj. 21. 09:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon messze vagyok mestertől, csak egy válaszoló vagyok a sok közül. Én még nem hallottam, hogy ilyen lenne magasabb fehérjebeviteltől, pláne, hogy a 2-2,5g xttkg nem is magas. Ez teljesen alap egy sportolónak. De a dokikkal nem akarok vitatkozni, próbáld meg pár hétig lentebb vinni.
2013. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de akkor is fog növekedni az izmom? tömegelésen vagyok precíz belőtt kaja
2013. máj. 21. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lejjebb viszed a tápanyagbevitelt, nyilván nem fogsz izomban fejlődni, de próbálj meg szinten tartani.
2013. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az nem lehet, hogy egyszerüen rosszúl szellõzik a cipõd, és ahogyan edzel egyszerûen ebben a melegben teleizzadtad? Ebben az esetben elszaporodhattak benne olyan bacik, gombák amik kellemetlen szagot árasztanak, menj bõrgyógyászhoz, és cserélj cipõt. Ha a fehérjétõl izzadnál büdöset, akkor mindened büzlene nem csak a lábad.
2013. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó az a gond,hogy voltam vele bőrgyógyásznál,bementem hozzá és azt sem tudja mi bajom,csak találgat,ilyen hülye kenőcsöket írogat fel,ami nem is használ már kb féléve szenvedek ezzel,de a tünetek csak 2 hónapja jelntkeztek kb
2013. máj. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!