Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a teendő ha már nem tudok...

Mi a teendő ha már nem tudok emelni a súlyon?

Figyelt kérdés
Kb.2 hónapja ugyan azzal a súllyal nyomok fekve :D úgy tűnik nagyon lelassult a fejlődésem ,szóval nem tudom tovább emelni a súlyt fekvenyomás-nál, mit csináltok ilyenkor hogy ne akadjatok meg,más izmoknál tudok más gyakorlatot csinálni de fekvenyomás az annyira alap és már olyan rég csinálom hogy kihagyni nem akarom
2013. máj. 22. 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igen, elég abba 3-4. Csak ez menjen piramisban és ez sem minden héten.
2013. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a segítséget!
2013. máj. 22. 17:39
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
szívesen.
2013. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az is jó ha pihentetted és más gyakorlatokat csinálsz nekem mondjuk hetente nő az 1 ismétléses maxom úgy hogy nem is nyomok fekve, mondjuk még csak a testsúlyomnál járok.
2013. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kb 1-1.5 évig nekem is nőtt hónapról hónapra :D de most már nem kb 3 havonta ha 1-2kg amivel nő :( pihentetni meg kb. 1.5 -2 havonta szoktam de akkor mindent nem csak a mell izmot
2013. máj. 23. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!