Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány év alatt lehet elérni,...

Hány év alatt lehet elérni, hogy versenyzői szintre érjen az ember? Naturál testépítésre gondolva. Természetesen a kimért, minőségi, szigorúan betartott étrenddel és heti 4-5 súlyzós edzéssel+heti 1-3 kardióval.

Figyelt kérdés

Még csak 17 vagyok, de elszeretnék érni valamit ebben a sportban. Mennyi idő kell ehhez kb? (nem azért kérdezem, mert gyorsan szeretném elérni /életem végéig akarom csinálni/ , hanem hogy képben legyek vele nagyjából)

Az emberek azt mondják a genetikám jó hozzá (endomorf vagyok, de azért nagyon durván nem zsírosodom).

Tápkiegek persze mennének folyamatosan egyre komolyabbak, most még csak vitamin, omega3, fehérje, edzés utáni ch, néha ízületvédő kúra és aminosavak. Később kreatinok, NO fokozók, beta ecydsteron, beta alanin, HMB, stb. Ez az elgondolás jó, ugye? Azért gondolkodok így, hogy ne az elején durrantsam el az extrákat, hanem később amikor már tényleg szükségem van rájuk, mert megálltam a fejlődésben.


Naturál versenyeknél tényleg egyáltalán nem koxolnak? Mert a növiről úgy hallottam, hogy nem mutatja ki semmi. Ez igaz?



2013. máj. 25. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, valójában milyen a genetikád. Van aki kox nélkül soha nem ér versenyzői szintre, szerintem 5 év biztosan kell.
2013. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Naturálhoz kb 4-5 év kell. Ha jó a genetikád és koxolsz is, akkor kevesebb idő alatt is eljuthatsz egy kisebb kategóriába, pl atletic.

A naturál versenyeken van hazugságvizsgálat is, amit nehéz kijátszani. De egyébként igaz, a növit, peptideket nem mutatják ki.

2013. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
4-5 év :D és sok tapasztalat.De egy képet lőhetnél, nagyon kíváncsivá tettél.Hátha egyszer látunk majd egy versenyen :P
2013. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!