Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel tudnám az étvágyamat...

Mivel tudnám az étvágyamat jobban fokozni? Meg kellene egy nap ennem fél kilo csirkét. Valamikor úgy vagyok, hogy nagyon éhes vagyok mint állat és elkezdek enni, de azt elmegy egy kicsit. Így nem bírok olyan sokat enni.

Figyelt kérdés
Pedig semmi egészségügyi problémám nincs tudtommal. Szedek Napi 1 One-A-Day multivitamint, napi 1 magnézium-calcium tabletta. Stressz-szelni szoktam, mert stresszes vagyok, de sztem ez miatt nem romolhatna az étvágyam, meg ott van arra a magnézium is. Ötletek?
2013. máj. 26. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem lehetne nagy gond, hiszen ha kb 4 részletben szed meg, akkor 125g csirke az semmi, nagyon pici adag. Sok zöldséggel simán lemegy.:)
2013. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hehe, köszi a segítséget Montez, de én sem egyszerre gondoltam. :PPP A lényeg, hogy nincs nagy étvágyam és tömegelnem kellene. Viszont azt nem értem még, hogy valaki amikor mondja, h tuti szúrom magam b-vitaminnal, mert látszik a kondi rajtam.. Az alatt mit értette van valami fokozott b-vitamin bejuttatás? Mivel b vitamin jobb étvágyat csinál.
2013. máj. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!