Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fehérjepor a legmegbízh...

Melyik fehérjepor a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Ugyan is szeretnék testépítő lenni, de nem fog menni a napi fehérje bevitel ezért úgy gondoltam beszerzek csak nem tudom melyik a megbízható. Előre is közlöm hogy nem csodaszerként tekintek rá.

2013. máj. 26. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg megbízható van. Lényeg, hogy ne vaterán vegyél.

Jók: mhn whey, myprotein impact, biotech nitro pure whey gold, sctitec 100 % whey prof, twinlab whey fuel, vpx syngex, whey c6, nutrend whey core 100, stb..

2013. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az Optimum a legjobb, szerintem ez vitán felül áll.


Két dolog: az egyik, hogy a napi fehérjebevitel 20, maximum 30%-át szabad porral helyettesíteni. A másik, hogy minden fehérjén rajta van: A táplálékkiegészítők nem helyettesítik az egészséges és változatos táplálkozást!

2013. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És milyen oldalakon lehet rendelni, vagy esetleg üzletekben hol lehet megvenni?
2013. máj. 26. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
A whey c6 jobb, mint az optimum, de az is jó.
2013. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Második: Az Optimumról olvastam már érdekeseket.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__4124..

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__4090..


És az nem teljesen úgy van, hogy max 30%-át 'szabad', én 50%-ról tudok, és inkább 'érdemes', mert az emésztőrendszer szilárd kajára van kitalálva, és lehet fosás lesz a dologból. Ennyi a prózai ok csupán :P


De persze ettől szerintem igazából bármelyik protein megfelelő, kivéve persze a vaterások, mert azok nem proteinek.

Beszerezni bármelyik webshop jó, némelyiknek van fizikai boltja, amúgy Scitec és Biotech üzletek vannak mindenfelé, amik nem rosszak, de vannak náluk olcsóbbak.

2013. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tap bela ***** válasza:

Vitatkoznék azzal, hogy az optimum a legjobb. Hasonlóan a lehető legjobb izolátum és hozzáadott koncentrátum és hidrolizátum esetében a Body Attack Extreme whey


Ettől függetlenül egy szimpla whey koncentártummal simán jól jár bárki. 3kg-os MHN például 12.300Ft, de ma éjfélig 11.990Ft-ért adják. Ez a dizájner nem tartalmaz hozzáadott szénhidrátot és felesleges adalékanyagoakt sem.


Az Impact Whey Myproteinest szintén ma éjfélig 16.100Ft-ért elvihető. Eredeti ár 16.590FT.

2013. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van olyan fehérjepor ami tartalmaz szénhidrátot is?
2013. máj. 27. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt hívják tömegnövelőnek:D Plusz majdnem mind tartalmaz egy keveset (kb 4 gramm 30 grammban).
2013. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

[link]

sokan rendeltem már inen.. hivatalos, megbízható oldal ..!

2013. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!