Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szedek minimum 1 hónapig...

Ha szedek minimum 1 hónapig táplálékkiegészítő fehérjét és ha indulni szeretnék valami test szépségversenyen akkor ez nem akadályoz meg benne hogy szedtem fehérjét és melyik fehérjét ajánljátok? F/23

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert nem tudom melyiket vegyem meg, van belőlük 1000-féle-fajta.
2013. máj. 30. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csirkét eszel, az megakadályoz benne? Ez is csak fehérje, mint ami a húsban van. Ízesítetlen: myprotein inpact whey, ízesített: MHN 100% Whey pro, ezek jó áron vannak.
2013. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Étrended van? Mióta edzel? Testszépségverseny(????) ? :-D
2013. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zakathol ***** válasza:
100%

23 éves létedre elég kevés fogalmad van a saját tested működéséről. Férfiként én ezt szégyennek érzem.

Kezdd el olvasni a sárga kapszulát. Google-be írd be Sárga Kapszula és letöltheted a pdf-et.

2013. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz Zakathol, ha ilyeneket irkálsz, hogy "letölteni", még a végén elvisz a GyakoriKérdések fekete Volgája!! :O

Velem már majdnem megtörtént, azóta óvakodom az ilyen tiltott szavaktól.


Kérdező:pont, vessző és mondattagolás. Nagyon hasznos dolgok. Mi az, hogy testszépségverseny és hogy megakadályoz benne?? Ugye nem azt hiszed, hogy ez dopping, amire bevizsgálnak? Egyébként ha csak szépségversenyre mész el, a kutyát nem fogja érdekelni, hogy milyen étrenddel és/vagy edzéstervvel érted el a külsőd. Csakhogy ehhez tényleg nem ártana valamennyi tudás először. Olvasd el az ajánlott könyvet, aztán már nincs már hátra, mint edzeni és normálisan étkezni.

2013. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, a felügyelőség mindenhol ott van. Nem lehet leírni már semmit lassan, mert tiltás lesz, persze ez érthető, túl sok a válaszolók fizetése, le kell csökkenteni a létszámot, hogy ez a kevés se legyen. Szégyen!
2013. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó, értem, köszönöm.

De arra a kérdésre kaphatnék választ hogy milyen fehérjét vegyek??

2013. máj. 30. 18:30
 7/8 anonim válasza:
23 évesen itt elég komoly gondok vannak....
2013. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az 1. válaszban volt leírva, hogy milyen fehérjét vegyél.
2013. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!