Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin + alkohol?

Kreatin + alkohol?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy nagy buli. Nem szoktam inni, de most szerintem fogok egy keveset.

Mi legyen a kreatinnal? NE szedjem be aznap, vagy szedhetem?


2013. máj. 31. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom lehet-e, de mivel a kreatin és az alkohol is vizet tart vissza, így közben jó sok vizet kell inni.
2013. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja. Mondjuk az alkohol pont, hogy nem tart vissza a vizet. Mondhatni vízhajtó!

De ha vizet tartana vissza akkor nem lenne túl jó ötlet sokat inni, csak a vérnyomás nőne meg iszonyatosan és az agyvérzés kockázata!

De te látom értesz hozzá.

2013. máj. 31. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Google első találata az "alkohol kreatin" kifejezésre.. Remélem segítettem;)

2013. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zakathol ***** válasza:

Kedves első, el kell, hogy szomorítsalak, mert az alkohol az sajnos pont hogy dehidratálja a sejteket...


Kérdező: Az hogy egy buliba megiszol X mennyiségű alkoholt semmit nem befolyásol. Nem alkot veszélyes vegyületet a szervezetedben, nem fogsz felrobbanni, elégni, nem leszel átlátszó, sem kék.

Ha egyébként ne fogyasztasz alkoholt, akkor semmi hátrányod nem származik belőle, szedd ahogy szoktad, este meg szórakozz egy jót.

2013. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó jó.

Tudom, hogy nem lesz semmi atomrobbanás ha iszok egyszer.

Azért kérdeztem, mert kihagyom az aznapi adagot, ha pl: hasmenést vagy hányingert okoz együtt a kettő... (vagy ilyesmi)

2013. máj. 31. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban hülyeséget írtam, de a lényeg még mindig az hogy igyál sok vizet.
2013. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!