Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért tünt el MONTEZ?

Tap bela kérdése:

Miért tünt el MONTEZ?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy kitiltották a fórumról?

De miért?


Pont egy olyan személyiséget, aki nap mint nap segített?

Több 1.000 hozzászólása, véleménye, igazán jó tanácsai hiányozni fog.

Ráadásul végtelen nyugodt, higgadt, és barátságos volt....

Vagy tévedek?



Úgy látom a gyakorikérdések oldalain rotációban, de mindig kb. ugyan azon kérdéseket teszik fel a kérdezők. Edzéssel kapcsoaltos alap információkat, melyekre általában csak úgy lehet megválaszolni, hogy linket teszünk, ahol akár oldalalokon keresztül, igen részletesen leírják a választ. Nincs értelme ugyan azt leírni. Esetleg pár szóval vagy mondattal ki tudjuk egészíteni. A kérdezők másik csoportja konkrét termék után érdeklődik. Ez esetben szintén linket kell beszúrni, ahhoz hogy felhíjuk a figyelmet miért jó vagy rossz, és mit lehetne helyette ajánlani.


Szóval linkeket kell beszúrni! Magyarország kicsi ország, a testépítés területén kevés olyan oldal van, ahol szakmai információt tudunk mutatni, tehát kénytelen az a 2-3 oldal linkje szerepel. Termékek esetében a helyzet már kissé más, de itt sem sok a lehetőség. Ez nem AMERIKA, ahol több ezer oldal linkjét lehetne beszúrni.


Tehát ha azért tiltották ki, mert linkeket szúrkált be, akkor érthetetlen. Ha pedig mondjuk azért, mert trágár, arogáns, sértő, stb. megnyilvánulása lett volna, akkor azt nem tudom elképzelni!!!!


Sajnálom!! A forum egy nagyon jó taggal, és annak tudásával lett szegényebb.


Utolsó kérdésem, ennek akkor mi értelme volt?



2013. máj. 29. 10:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
Jobban érzed magad, hogy ezt leírtad?
2013. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Jó kérdés, lehet tényleg kitiltották, mert nem válaszolt egy ideje. Én is megkaptam tegnap hogy ne reklámozzak egy bizonyos oldalt, de hát ha naponta tízszer teszik fel a kérdést, hogy hol lehet jó áron fehérjét venni, mit tegyek? Lehet az adminok azt várják hogy minden kérdéshez írjunk 2 oldalnyi választ, de kérdem én, minek ha máshol már megírták rendesen? Ha tényleg ez van a háttérben, csak megölik az oldalt, mert itt senki nem pénzért válaszol, örülni kéne annak, hogy van aki erre szánja a szabadidejét, főleg az olyan, mint Montez aki ért is hozzá.
2013. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Második hozzászólónak, igen én határozottan jobban érzem magam. És Te hogy válaszoltál kérdéssel?
2013. máj. 29. 10:36
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
IP-t vált, törli a cookie-kat és regel egy új accot, nem a világ dőlt össze, ti meg úgy viselkedtek, mintha meghalt volna..
2013. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

sax192 válaszával max egyetértek.

Az oldal azért él, mert pár srác helyes, jó válaszokat ad. Ha ez a pár srác ki lesz tiltva, akkor lehet kérdéseket feltenni.

2013. máj. 29. 10:40
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

A linkelés miatt. Engem is figyelmeztettek nemrég, hogy ne linkeljek, bár én sem tudom, hogy ennek mi értelme van, főleg, hogy igazából semmi értesítés nem volt, hogy x naptól fogva változnak a szabályok, nem szabad linkelni. Jól leírtad a helyzetet, csak annyit fűznék hozzá, hogy nem kötelező válaszolgatnunk, és ha eltűnnek az értelmes emberek, újak meg nem tudnak jönni eme okos szabály miatt (mert nem tudják átadni az információt), akkor a gyakorikérdések oldalból az lesz, hogy "itt ne kérdezz, mert úgyse kapsz jó választ".

Ez felhívás keringőre a konkurenciának.

2013. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

IP-t vált, törli a cookie-kat és regel egy új accot, nem a világ dőlt össze, ti meg úgy viselkedtek, mintha meghalt volna..



Nem kérlek, nem halt meg semmi. Csak én nem dugom a fejem a homokba. Egy jelenségre kérdezek rá. és várom kinek mi a hozzászólás, a véleménye. Neked pl. ez. Ennyi.

2013. máj. 29. 10:47
 8/23 A kérdező kommentje:
Figyelve ezt az oldalrészt, nekem az jön le nap mint nap, hogy kb. 1 kezemen meg tudom számolni azt a pár srácot, akik infoval, jó, valós infoval rendelkeznek, és segítenek. Ha ez a pár ember nem lenne, akkor a gyakori ezen részét be lehetne zárni..... Nem látnám, hogy időről - időre termelődne újabb és újabb srác aki okoságokkal válaszolgat. Ellenben azt látom és tapasztalom, hogy a még mindig ott tartunk ahol nem kellene.
2013. máj. 29. 10:50
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha eltűnnek az értelmes emberek, ebből a kategóriából is hasonló lesz, mint a fogyókúrás, csak itt a hogyanlegyenvékonyabbatúlizmoscombom helyett hogyanlegyenkockahasamés55ösbicepszem kérdések lesznek, amikre remekebbnél remekebb tippel fognak érkezni.
2013. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Deepbassnine ***** válasza:
44%
jól informáltak vagytok,tegnap este még itt volt,kinek lesz turelme mindig ugyanarra válaszolni
2013. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!