Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kitörés-guggolás (nehéz...

Ha kitörés-guggolás (nehéz súlyokkal) kombinációval edzem a lábam/fenekem, akkor most vastagodni fog a comb vagy vékonyodni?

Figyelt kérdés
Visszaolvastam pár ilyen kérdést, valakinek fogyott tőle a combja, valakinek vastagabb, izmosabb lett. Én az utóbbira hajtok, hogy sikerülhet?
2013. jún. 2. 10:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam. Azt szeretném ha vastagodna :)
2013. jún. 2. 10:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, most mennyire zsíros. Ha nagyon,akkor biztos, hogy vékonyodni fog, ha nem zsíros, akkor vastagodni fog ugye az izom növekedés miatt!
2013. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Étrendfüggő. Tömegnövelő étrendnél vastagodik, mert van elég tápanyag, hogy az beépüljön az izomba. Szálkásító diétánál vékonyodik, mert a diéta feléli a zsírraktárakat (és az izomból is egy picit, ezért kell gyakorlatokat csinálni, hogy minél jobban megmaradjon).
2013. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! Szóval akkor tömjem jól tele magam sovány húsokkal, zöldségekkel és sok sok sok rizzsel? :D Egyébként nagyon sok kenyeret, tésztát és krumplit eszek. Ez nem hátrány, ugye?
2013. jún. 2. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. De azért a kenyérrel, ha fehér illene óvatosan bánni, mert lényegében cukorként viselkedik, és az inzulinháztartásra gyakorolhat nem cuki hatásokat. A fehérlisztből készült tésztáknál ugyanez a helyzet, a krumpli meg keményítővel van tele, az határeset, bár azt se nagyon ajánlják. Azt mondják, az egészséges élet első lépése a cukrot és a fehérlisztet kiiktatni az étrendből.
2013. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sokat segítettél, köszi!
2013. jún. 2. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne tömd magad tele, ki kell számolnod, hogy pontosan miből hány gramm kell neked.
2013. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Például én egy ültő helyemben ha éhes vagyok, akkor képes vagyok megenni 4-500 gramm csirkét 2-300 gramm rizzsel, miközben egész nap kb. ennek a kétszeresét kellene ennem, 5-6 étkezésre szétbontva, és nem egyszerre megenni az egész napi kaját :D
2013. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!