Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrással kapcsolatos, csak...

Gyúrással kapcsolatos, csak azok írjanak akik komolyabban benne vannak az iparban. LENTEBB. Ötlet?

Figyelt kérdés

1. A tömegnövelő mellett fehérjeport is akarok szedni,valamint vitaminokat viszont még 14 éves vagyok és nagyot nőttem,(nincs sok hús rajtam és vékonyka is vagyok) mit mondtok ilyenkor még mit szedjek,tömegnövelőt,vagy mehet mind a három?

2. 14 évesen mennyire érdemes konditerembe menni,nem pénz kidobás,mert otthon is tudok súlyzózni meg hasizom erősítő gyakorlatokat is végezni.



2013. jún. 3. 20:29
 1/2 Crushler válasza:

Utálok kérdésre kérdéssel válaszolni de úgy érzem, hogy szükséges: 1. Étrended van? Ha nincs akkor először az.

2. 14 évesen inkább még saját testsúlyos edzés, majd 16 éves kortól lehet menni konditerembe edzeni (ésszel)

2013. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, először étrend kell. Amíg nincs meg, addig ne vegyél semmi hasonlót. Még lehet hogy olcsóbban ki jössz az étrenddel, mint külön fehérjével, sőt szinte biztos, ha nem akarsz gagyi fehérjét venni.
2013. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!