Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elszeretnék komolyabban...

Elszeretnék komolyabban kezdeni edzeni, de pár dolog nem világos? Többi lent

Figyelt kérdés

Edzegettem én már, de sose igazán komolyan. Most úgy adta helyzet,hogy tudok normálisan, heti 4* tematikusan edzeni.

Olvastam sok dolgot róla, de jó lenne ha egyben meglenne az egész!

178 cm vagyok és 80kg. kb fogyni szeretnék 4-5 kg legalább meg izmosodni, de nincs rossz alkatom végülis,egységes oszlik el.Kérdéseim következők lennének, napi fehérje szénhidrát bevitelt hogy osszam fel? Mert annyi félét olvastam róla. 100%whey P. reggel és edzés után elég inni? vízzel v tejjel hatásosabb? Mellé lehet szedni zsírégető tablettát? (étkezésenként 1 )Illetve nyugodtan írhattok magatoktól alap infókat amire figyeljek oda!

Köszi a jó indulatú kommenteket


2013. máj. 30. 21:26
 1/2 poiu ***** válasza:
F/L? Az egyenletes eloszlás alapján lánynak túnsz :-)
2013. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Oliver Queen válasza:
A saját példámból tudok kiindulni. Azt javaslom először koncentrálj a fogyásra: egyél kevés szénhidrátot, naponta kardiózz legalább 30-40 percet. Majd ha ez megvan, kezdj el gyúrni, javaslom kezdetben a heti 3x edzést, a legjobb a teljes testes ilyenkor. Edzés előtt szénhidrát, utána fehérje (gyors felszívódású)+szénhidrát. Ez egy hosszabb folyamat, de megéri így csinálni, mert közben az anyagcseréd is felgyorsul és helyreáll.
2013. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!