Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendet ajánlotok egy...

Milyen étrendet ajánlotok egy 14 éves gyereknek? LENTEBB?

Figyelt kérdés
Elég sokat nőttem viszont van rajtam izom,de majdnem hogy a bordáim kilátszanak,elsősorban tömeget akarok növelni most 57kiló közelében és 173centi magas,természetesen fehérjét is akarok fogyasztani de azt inkább fehérjeporbol főleg edzések után,emelettel még multivitamint szednék,nekem ez az elgondolásom.

2013. jún. 3. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Izomépítéshez testsúlykilogrammonként kell napi 2 gramm fehérje minimum, és 5-6 gramm szénhidrát. Ennek a 20-30%át lehet táplálékkiegészítőkkel helyettesíteni. Többet nem szabad, mert nem jut a szervezeted elég elemi rosthoz.


100 gramm csirkében van 24 gramm fehérje


100 gramm rizsben van kb 70-75 gramm szénhidrát


Számolj:)

2013. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pff.. egyél húst és zöldségeket. 14 évesen értelmetlen még ettől eltérni. A bordáid majdnem ki fognak látszani mindig, ha nem vagy hájas.
2013. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!