Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a leghatásosabb diétáva...

Melyik a leghatásosabb diétával egybfont edzés terv?

Figyelt kérdés

Szeretnék 6 hónap múlva szerződéses katona lenni.

Ehhez kérném a segítségeteket, hogy a fizikumom meglegyen.

Annyit szeretnék kérni, hogy a 125 kilómhoz, és a 191 CM-hez valaki írjon egy edzés tervet diétával(vagy akármivel) amivel eltudnám ezt érni. (Csak az írjon aki tudja a követelményeket, és akinek volt már rész ebben, köszönöm.) Előre is köszönöm a válaszokat:)



2013. jún. 4. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

2 éve én is akartam jelentkezni, de nem engedtek felvételizni, mert 120kg al túlsúlyos voltam...

most december óta diétázom:

[link]

tegnap értem el a 95kg ot...

sajnos azt kell mondanom, 125kg ról fél év alatt ennél többet nagyon nem érhetsz el...

nálam 1.2g*tettömeg szénhidrátnál van csak meg a 0.5-0.8kg súlycsökkenés hetente, a 2gramm*testtömeg fehérje, pedig az elején még közel napi 1kg csirkemellet jelentett volna... nos rezsi, egyéb költségek mellett napi 0.5kg csirkemellre van lehetőségem, így aztán nem csekély az izomveszteségem sem, sajnos egyre jobban érzem...

Edzésnek elegendő egy aerob edzés, a megfelelő diéta mellett heti 3*4* 50-60perc.

Az első 11kg 2 hét alatt leszáguldott rólam, de szerintem az csak víz volt... azóta tartom a 0.5-0.8kg cheti csökkenést. Ha ekkora súlyról gyorsabb ütemben fogysz, akkor a bőröd ottmarad, és bizony csak plasztikai sebész tudja onnan eltüntetni, nos, ha szerződéses katona akarsz lenni, gondolom nem erre szánod a pénzedet...

ekkora fogyásnál, mindenképpen következik be izomveszteség egyél bármennyi fehérjét is, szép cél, de szerintem 6 hónap alatt semmiképpen sem megoldható...

2013. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

gratulálok a 95 kilódhoz!

hát neki állok, remélem kemény úszás melett sikerülhet.

2013. jún. 4. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!