Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék a saját testsúly...

Hogyan tudnék a saját testsúlyommal fekvenyomni, erősödni?

Figyelt kérdés

70kg vagyok , szálkás, hízni már nem akarok , sok haverom vekonyabb mint en pl 60 kg és 70 kgmal szériázik én pedig megakadtam 50 kg nál 6 hónapja, pedig rendesen etkezem , sarga kapszulat is elolvastam, be is tartom de nem akarok mar nagyobb lenni, sokan tudnak a sajat sulyukkal fekvenyomni


50KGMAL SZERIAZOK 4X 8 ES CSAK AZ ELSO KET SZERIA MEGY KI TELJESEN AZ UTOLSO 2 MAR CSAK 4 MEG ILYENEK.


SZERINTETEK AZ EGYKEZES FEKVOTAMASZ SEGITENE, EL TUDNAM ERNI A SAJAT SULYOM FEKVENYOMASBA?


2013. jún. 5. 13:46
 1/4 A kérdező kommentje:
meg annyi hogy rendesen edzem azosszes tobbi testreszem is
2013. jún. 5. 13:48
 2/4 anonim válasza:

próbálj ki másfajta edzést, ha eddig például 50kg mal tudtál fekvenyomni mondjuk 4x8 ismétlést, akkor most próbáld meg levenni a 60 kg ot, 4x3 ism-be hátha megy. Néha csinálj "erőemelő" jellegű fekvenyomást, hogy maxot nyomsz(max 1x vagy 2x bírod szabályosan kitolni) 70 kg-ot. Szerintem ki tudod nyomni, nem? :)

Ha nagyon megrekedtél javasolnék egy kúra creatin monohidrátot, iszonyat erőt ad, tovább bírod az edzést, és úgy érzed magad a 3. széránál hogy megjött az erőd és mintha hidraulika munkahenger, csak nyomod a súlyt... nekem sikerült 70 kg ból alig 3 ism-t csinálni. Creatin után 3 héttel, 70kg 5 ismétlés 3 szor!!!!

2013. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az előző vagyok: még annyit hogy hiányolom hogy hány éves vagy. 70kg vagy az oké de eddig nem mondtál vele semmit, de milyen magas??? 140? :D vagy esetleg 190?? nem mindegy!!!
2013. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ 18 éves vagyok , 185cm
2013. jún. 8. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!