Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb. másfél hete kezdtem el...

Kb. másfél hete kezdtem el szedni a biotech-es Power Pro proteint, de közben akadt egy kis problémám. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ez idő alatt 4x voltam együtt a barátnőmmel, melyek után mindig enyhén szúró fájdalmat éreztem a prosztatám környékén. Mivel egyéb különleges dolog nem történt velem az elmúlt másfél hétben, csak a protein szedésével tudom összefüggésbe hozni. Mi lehet a probléma?

A hozzáértők válaszát előre is köszönöm!


2013. jún. 8. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Kello mennyisegben szeded e?

Nem adagolod e tul?

Remelem hivatalos bb boltban vetted nem vatera vacak

Mert ak meg van magyarazva

Am jo otlet szeretkeze utan egy shaket bedobni

:D

Mivel az olyan mint egy edzes

2013. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 *Endii* ***** válasza:

Nem hinném, hogy lenne összefüggés a proteinszedés és a fájdalom között, hiszen nem egy varázsszer a protein sem, csupán élelmiszer koncentrált formában. (Az mellékes, hogy a Power Pro egy rakás sz@r)


Másfél hét kevés ahhoz, hogy előjöhessenek bármiféle gondok, javasolnám a háziorvosod felkeresését, ő majd elküld a szükséges vizsgálatokra. Mi sajnos látatlanban nem tudunk sok mindent mondani, főleg, hogy orvosok sem vagyunk :(

2013. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az eddigi ismereteimet figyelembe véve a két dolog közt semmiféle párhuzam nem vonható. Maximum allergiás lehetsz, de az nem így szokott jelentkezni.


Tápkiegnél a "túladagolás" szó valahogy természetellenesen hat...

2013. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvosnál semmiképp nem említsd meg a proteint, mert elküld a jó édesanyádon túlra is (tapasztalat), amiért ilyen "szemeteket" szedsz, és tán még a kivizsgálást is ráhagyja, mondván hogy ezekre a "porokra" minden ráfogható.
2013. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem. Hasonló válaszokra számítottam én is, mivel tudom, hogy nem vagytok orvosok. Egyéni véleményekre voltam csak kíváncsi olyanoktól, akik esetleg tapasztaltak már hasonlót.

A terméket egyébként Biotech boltban vettem, és arra azért kíváncsi lennék, hogy mire alapozva írtátok, hogy sz@rt sem ér, mert a webes leírásnál a legjobb ár-érték arányú termékként van feltüntetve. Persze tudom, hogy ez még semmit nem jelent, de nem gondoltam volna, hogy így átverhetik az embert a minőséggel. :/

2013. jún. 8. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert legnagyobbrészt szója, és a szóját nem szereti a közhangulat. De azért nem kell ennyire drámaian felfogni.
2013. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ, ment a zöld kéz! Mindenesetre egy hétre leállok, aztán megnézzük, mi lesz..
2013. jún. 8. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!