Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen hasfeszesítő gyakorlato...

Milyen hasfeszesítő gyakorlatokat tudtok ajánlani 30 nap alatt?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan gyakorlatokat mondani, amitől egy hónap alatt feszes lesz a has? és milyen gyakorlatok vannak fenékre és combra? ha lehet linket is küldjetek :D

2013. jún. 10. 14:07
 1/5 Osynho ***** válasza:

Hiába lesz feszesebb (azaz izmosabb) a has, ha zsír fedi.


Fenékre meg combra guggolás és kitörés pl. És mindenhez rendes táplálkozás.

2013. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
zsír nincs rajta, csak egy picit szeretném, ha feszesebb lenne.
2013. jún. 10. 15:08
 3/5 A kérdező kommentje:
170cm magas vagyok és 52kg szóval nem vagyok az a zsíros fajta :)
2013. jún. 10. 15:30
 4/5 Osynho ***** válasza:
ha nem lenne rajta zsir, akkor feszes lenne. izom, zsir, bor van a hason. elobbi kettovel lehet varialni. a faszesites egy tipkus noi kifejezes. az izom vagy no, vagy csokken. ugyanugy a zsir is. a suly es a magassag nem fejezi ki a pontos testkompoziciot es az, hogy van zsir a hasfalon, az nem jelenti, hogy valaki kover.
2013. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem sokat segített az egyszerű lábemelgetés. Könyéktámasz a hátam mögött, kinyújtom a lábam és olyan 20-30 cm-es emelgetéseket végzek. Alapjáraton vékony alkatú vagyok, ahogy te is írtad magadról szóval már 20 nap után jöttek elő a kockák. Mindig sorozatokba csináltam, mindig egyre többet-többet. Volt, hogy napi 200-300 is. Vigyázz, mert megfájdulhat a derekad ettől! E mellé minden nap 30 percet hulahopp karikázom, mert nem vagyok az a vékony derekú fajta leányzó...de így szép.:) Persze a lustaság megakadályozott abban, hogy folytassam a munkát.xD De most újra elkezdtem hátha olyan lesz mint múltkor.;)
2013. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!