Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket is idegesít, hogy van...

Titeket is idegesít, hogy van aki 1-2 hónapja kondizik és (cuccal persze) sokkal gyorsabban fejlődik?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretnék szteroidhoz nyúlni, de akkor is frusztrál, hogy másoknak meg látszólag ilyen "egyszerűen" megy, amiért van aki évekig dolgozik.
2013. jún. 11. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mert tudom mi az ami nekem kb 6X-or nagyobb mint nekik és még működik is! :D
2013. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem idegesít.
2013. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Értelmes ember aki utána jár dolgoknak először normálisan edz évekig, és amikor megállapodik egy szinten, ott esetleg lehet kis szteroidhoz nyúlni de csakis mértékkel

De még ez sem irigylésre méltó, a 100%os naturál az amire felnézhet egy ember

2013. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mégis az akkora "állatoknak" van a legnagyobb arcuk a teremben...
2013. jún. 11. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:
De kit izgat mekkora arca van ha egy gyenge ki senki?Én 3 éve kondizok bár mivel suliba elég sok órám van ráadásul az utazás is majdnem egy óra csak heti 2 órát tudok lemenni de 17 évesen mégis van 2 kockám és múltkor halál lazán lenyomtam edzésben egy ilyen "állatot"/
2013. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nagyjából 5-6 éve járok edzőterembe. Ez idő alatt kisebb-nagyobb megszakításokkal, de mindig foglalkoztam a testépítéssel. Eleinte frusztrált ez a dolog engem is, sőt, párszor én is elcsábultam már majdnem a sötét oldalra. De végül józan paraszti ésszel, higgadtan végiggondoltam az egészet.

Ilyenkor mindig arra jutottam, hogy tök felesleges az egész, hacsak nem vagy versenyző. Nem éri meg a kockázatot - elvégre ez az egészségről (is) kéne, hogy szóljon. Másodszor meg, tudom mi lesz sok esetben a vége ezeknek a "nagy fejlődéseknek" a vége. Abbahagyja, majd végül ott tart később, ahol én. Harmadszor pedig, már egyáltalán nem érdekelnek mások ebből a szempontból. Megvannak a saját rövid- és hosszú távú céljaim ebben a sportban. Az az egy számít, hogy magamhoz képest jobb legyek, időről időre.

2013. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elején zavart amikor elkezdtem edzeni, de mára már leszarom, ha állandóan azt lesné az ember ki erősebb, ki fejlődik jobban stb. egy idő után belefáradna az ember. Saját eredményeim a legfontosabbak, az a lényeg én mit tudok elérni, és hogy kihozzam az edzéseimből a maximumot.

Ennek ellenére elég vicces látni ha pl. pár koxos alig van előttem súlyokba, azt én meg naturál tolom. De ha sokkal erősebb is kit érdekel? Majd megbánja még miután szétcseszi magát a cuccokkal.

2013. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én úgy áltam neki az egésznek, h semmi segédeszköz csak amit magamtól tudok...mondjuk idővel kellett két csuklópánt..:)


Tisztában vagyok vele, h csak felfújja az embert erőt nem ad. A terem tulaja mondta: Ezek a cuccok úgy hatnak a szervezetre, mintha gránátot nyelnél..


Volt tesitanárom is szedi a szarjait.. érdekes módon mindig csak akkor izmos ha van rá pénze..:)

2013. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kajak nem add erőt?

azért adhat valamenyit szerintem


engem nem idegesíta sok koksz os kolega vékony vagyok viszonylag 83 kiló 170 magas , 4 hónapja nyomom erőbe oda roakok sok kokszos kolégát , azért nem mindet

2013. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!