Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » SZerintetek a testépítés sport?

SZerintetek a testépítés sport?

Figyelt kérdés

A testépítés sokban külömbözik a többi sporttól.

A mindennapjaidat 0-24-ben úgy kell alakítanod,hogy az jó legyen táplálkozás megfelelő mozgás..Szerintetek ez normális? Én is testépítek hobbi szinten és nekem is nagoyn leköti az időmet szerintetek nármális ez,hogy ahelyett hogy elmennék csajozni inkább lemgyek a konditerembe? Ne értsetek félre ugyanúgy járok bulizni,csakozni meg minden csak van amikor inkább edzeni megyek mint sem hogy egy lánnyal találkozzak vagy ilyesmi..mi a véleményetek erről?


2013. jún. 11. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A testépítés egy pozitív dolog, ha nem a páváskodásra megy ki..


Mert am a testépítők között eléggé sok a langyi... a tükörben pózoló b.u.zigyerek.


Csináljad ha jól esik, csak ne engedd, hogy a bu.zik megfertőzzenek.

2013. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem pózolni akarok facebookon csak szeretném ha lenne egy alakom és néznék ki valahogy..nem pakolom ki a feszítős képeimet facere egyáltalán vagy ilyesmik :)
2013. jún. 11. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:

egy volt gyúrós faszi írt erről egy könyvet.

a címe-vágyaim rabságában

még nem olvastam,de lehet benne lenne a válasz a kérdésedre.a nővel találkozás meg sok dologtól függ.ha egy jó dugás helyett is edzel,akkor gond van valszeg.és semmi gond nincs a pózolós képekkel ha van mire.ezért edzel ezért dolgozol,hogy mindenki lássa,erre való,meg egy hasznos időtöltésre az egész.ha meg a csajozás is a terveid között van,akkor alap,hogy legyen a képeid között pózer kép is.

2013. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Számomra több egyszerű sportnál. Ez egy életforma. o-24ig, ahogy te is írtad. Nagyon fontos számomra, de nem szabad mindennek erről szólnia. Mellette dolgozom, főiskolát végeztem, barátnőre, családra és néha barátokra is jut idő. Mondjuk bulizni nem nagyon járok, de ha lenne rá időm, se mennék. Az speciel nem az én világom.


A baj ott kezdődik, ha egyáltalán nem érdekel más, mindent ez alá rendelsz és csak ezzel foglalkozol.

2013. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy kell csinálni, ahogy jól érzed magad. Ha attól boldog leszel, hogy csajozás helyett is edzel, akkor végülis nincs probléma. Vagy megunod egy idő után, és lesz idő csajozni (amiben sosincs késő), vagy sose csajozol, de mégis boldog életet éltél :D Úgyis túl vagyunk népesedve, nem kell mindenkinek szaporodni :DD Pláne ebbe a csoda országba...
2013. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de én épp ez az hogy csajozós vagyok de van hogy inkább nemsűrűn elmegyek edzek és lemondodk egy-két találkát. Természetesen ha dugásról van szó akkor nincs semmiféle lemondás:D Akkor 100%-ba arra koncentrálok.:D:D:D
2013. jún. 11. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a sakk sport, akkor a testépítés is :D Nem véletlen van ilyen egyébként a SPORT, mozgás kategóriában.
2013. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
body bilding nem ismered nem hlaotal rola szoktak versenyek leni it romaniaban is nagy sport
2013. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. jún. 12. 12:04
 10/11 Linkoln ***** válasza:
Testépítés nagyban eltér a többitől, mert egész napod úgy kell szervezni? Igen, itt kiemelten fontos az étkezés szerepe, de szint minden élsport rengeteg időt és energiát emészt fel. Ott is diétázik mindenki.
2013. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!