Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első pár edzésen hogyan?

Első pár edzésen hogyan?

Figyelt kérdés

El akarok kezdeni kondiba járni,de nem tudom majd hogyan kezdjem el..

Edzéstervet,meg étrendet próbálok "iratni",tehát hogy írjon valaki,mert azt úgy tudom ingyen is írnak..

De ha a kondizásra kerül a sor,akkor hogy csináljam?

Vigyem magammal az edzéstervet?:D

és nézzem hogy most mit kell csinálni?tehát ha az van rajta hogy bicepsz,akkor egykezes súlyzókkal kellene valamit csinálni..

De mit,és mennyit?Hány féle gyakorlatot?

Ezeket valaki elmondja nekem,ha megkérdezem?

Nincs pénzem sajnos személyi edzőre..

De kérdezgetni sem akarok jobb esetben az egész első edzésemen,vagyis amíg végig ne megyek az összes részen(kar láb has stb..)



2013. jún. 11. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, edzéstervet nem kérsz, csak a többi kérdés a kérdés.

Eleinte vidd az edzéstervet egy kis papírkán, de megfogod jegyezni, azt garantálom :D

Kisebb izomcsoportokra 2-3 gyakorlat, nagyobbakra 3-4. Egy gyakorlat átlagosan 3 sorozat. Egy sorozat általában 8-12 ismétlés, erőemelőknél kevesebb, de vannak ilyen beteg "szuperszettek", hogy 50 ismétlés, stb.

Ha vmit nemértesz még, kérdezz :)

2013. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!