Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomás nélkül is lehet...

Fekvenyomás nélkül is lehet szép kerek mellem?

Figyelt kérdés

itthon fekvőzni szoktam, plusz tárogatni gépen, és egykezessel fekvenyomni egyenes paodn, és ott tárogatni, így is lehet szép kerek mellem?

most kicsit olyan kúpos, már fél éve edzek rá, valamit rosszul csinálok?



2013. jún. 12. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

"Fekvenyomás nélkül is lehet szép kerek mellem?"

"itthon""szoktam""egykezessel fekvenyomni egyenes paodn" te egy 1-10es skálán milyen mértékben vagy retardált?

2013. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

inkább ne is írnál te nyomorék ha csak kritizálni tudsz....

valószínűleg arra írtam hogy fekvenyómórúddal nem tudok fekvenyomni mert nincs és az egykezessel meg kis súllyal csinálom....

2013. jún. 12. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán!!


[link]

2013. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:

ha jól gondolom akkor nő vagy sőt remélem hogy az vagy.

az hogy milyen a mell formád nem tudod befolyásolni fekvenyomással.

a női mell zsírszövet és nem izom,a zsírszövetet nem tudod fekvenyomással sem növelni sem keményíteni,megedzeni sem.

a melled alatt az izmot tudod csak edzeni de az meg nem lesz hatással a melled formájára,bár ez függ azért a mellmérettől is.

2013. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ezt nem egy nő írta.
2013. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!