Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Callisthenics, Street Workout...

Callisthenics, Street Workout miből mennyi egy edzés?

Figyelt kérdés

A Street Workoutosok mi alapján edzenek?

Miből mennyit csinálnak,mivel kezdik a kezdők (ha a zászló a cél),van kidolgozott edzésterv erre a "sportra"?

Hogy épül fel egy ilyen edzés?

Vagy mindeki csinál annyit amennyit tud és bekapcsolódik ott ahol tud? Tehát nem olyan fegyencedzős....

Olvastam a Fegyencedzést.

Tudom rendszerbe van foglalva miből mennyit kell csinálni.

De ezt mindenki be is tartja ilyen sorrendben és végigmegy a gyakorlatokon?

Nekem nincs türelmem ahhoz,hogy megcsináljam a legkönnyebbeket!! Ez miért baj? Némi segítséggel megy az egylába guggolás,most kezdjem előről?

Olvastam a Meztelen harcost is.

Jól vettem ki,hogy ott enm olyan fontos a legalapvetőbb gyakorlatokkal kezdeni hanem mindenki ott száll be ahol tud? Táh,hogy nem is olyan fontos végigcsinálni mondjuk a fegyencedzés által ajánlott legegyszerűbb gyakorlatokat?

Türelmetlen :-)) !!



#edzés #testsúly #Fegyencedzés #Callisthenics #Steerworkout #Meztelenharcos
2013. jún. 14. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alapján eddzenek ,hogy éppen mit akarnak elérni!

A zászló a fegy. 2-ben le van írva részletesen.

A többire nem válaszolok mert bennt van a fegy1ben.

2013. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy edzek, hogy egy edzésen belül csinálok először rávezető gyakorlatokat (planche, front/back lever, stb.) és utána a maradék erőmből erősítek. Általában próbálom annyira szétszedni az edzéseket izomcsoportokra, amennyire csak lehet, bár ez nem egyszerű saját testsúlyos edzéseknél, de pl lehet olyan edzésnapot tartani, hogy hát/bicepsz, mell/tricepsz, stb. A rávezetők nehezebb gyakorlatokra általában sok izomcsoportot dolgoztatnak meg, erre is figyelni kell, hogy ha előtte nam húzódzkodtál tolódzkodtál, akkor ne másnap fejleszd a muscle upod, inkább arra a napra iktasd be, amikor ezekre is edzel, így lehet maximalizálni, hogy megfelelő terhelést és elegendő pihenőt kapjanak a különböző izomcsoportjaid. Street workout lényege a szabadság, szóval edzz változatosan. Írtad, hogy nem akarsz végigmenni az egészen, nem is kell, ha van megfelelő edzettséged már, de csak FOKOZATOSAN !!! Fontos. Ha úgy érzed menne a nehezebb gyakorlat stb. az nem elég, még azért kicsit csináld a könnyebbet kicsit. Edzőtárs ráfaragott, túl sokat akart, most be van gyulladva a könyök ízülete, és most kezdheti mínuszból, rehabilitációs gyakorlatokkal. Sok calisthenic-es ellenzi a súlyzós edzést, de kiegészítésnek javaslom, jó dolog az.


youtube-on sok rávezető videó van, vannak magyarok is:

http://www.youtube.com/watch?v=HexFq27ujDg

http://www.youtube.com/watch?v=tRX5RP3O2j4


Kemény munkát, sok kitartást ! :)

2013. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!