Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom megőrizni formáma...

Hogyan tudom megőrizni formámat munka mellett ha nincs időm a normális táplálkozásra?

Figyelt kérdés
nyári munkám mellett nem tehetem meg hogy "hosszabb" időre megálljak kajálni, ezért tavaly nyáron is lement rólam 10kg amit nagyon bántam.. 11órát dolgozok minimum minden nap és nem tudom megoldani a rendes táplálkozást meló mellett, ezért kérdezném, hogy ha mondjuk viszek magammal tömegnövelőt vagy más táplálék kiegészítőt és azt szedném meló közbe az segítene a formám megtartásában? pl: reggeli , 11órás meló közbeni 2x táplálék kiegészítő, meló után rendes kaja és esetleg edzés után is. véleményetek?

2013. jún. 14. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

100g csirkét,50g rizst,meg 50g zöldséget simán megeszek 4-5 perc alatt.

egy cigi elszívása is ennyi,azt meg lehet mindenhol,uh reggel porciózd a kaját,dobozolod,aztán eszed 2-3 óránként.

ha meg valakinek nem tetszik,akkor meghívod egy kávéra és hashajtót raksz bele.

2013. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen segít a megtartásban, bcaa simán mehet a vizedbe(érdemes ízesítettet venni, vagy boleroval keverni mert okádék magában), a protein szelet, vagy turmix is egy jó megoldás lehet.Vagy nem kell szüttyögni, egyszerűen lapátolsz mint a gép.Amennyiben nem megoldható az, hogy többször egyél akkor inkább nagyobbakat kajáljál kevesebbszer + kieg.
2013. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!