Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbiak közül hogyan jobb...

Az alábbiak közül hogyan jobb edzést folytatni?

Figyelt kérdés

Sok széria azon belül sok ismétlés szám kis súllyal

Sok széria azon belül sok ismétlés szám nagy súllyal

Kevés széria azon belül sok ismétlés szám kis súllyal

Kevés széria azon belül kevés ismétlés szám nagy súllyal

Sok széria azon belül kevés ismétlés szám kis súllyal

Sok széria azon belül kevés ismétlés szám nagy súllyal


2013. jún. 15. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Wáá, a kis matekszakos. És ha hozzáadod, a reggel/este valamint az evés előtt/evés után lehetőségeket, akkor még hány variációt tudsz összehozni?
2013. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4-5 széria olyan súllyal, amivel maximum 8-12 ismétlést tudsz végezni. Ezt pedig változó hogy csinálják. Van aki (mint pl. én) úgy csinálja, hogy 12-10-10-8, de van aki piramisba 8-10-12-10-8 (ha jól tudom ez az). Vagy van hogy kezdi a nagyon nagy súllyal, abból 10-12 és veszi lefele a súlyt a következő szériára és így marad a 10-12. Hogy melyik hatásosabb azt nem tudom, de gondolom különbözően stimulálják az izmot, így más-más hatásuk van, csak azt nem tudom mit. Én azt olvastam, hogy tömegnöveléshez a 12-10-10-8 a legjobb, de hogy akkor a piramis meg a másik mire jó azt jó lenne tudni. Esetleg egy hozzáértőbb írhatna erről valamit.
2013. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!