Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meg fájdultak az ízületeim...

Meg fájdultak az ízületeim gyúrástól, mit csináljak?

Figyelt kérdés

pénteken növeltem a súlyokat az izmaim jól bírták ,lementem ma a terembe és az injaim fájnak mikor megemelem a súlyt

,mit csináljak?



2013. jún. 18. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Na látod,ezért mondják ésszel kell gyúrni..xd

vált vissza kisebb súlyra míg megerősödik nem az izom,az is de inkább az izület meg szalagok,inak, és csak azután emeld ezt majd akkor tudod,hogy erős ha amit most megemeltél bírni fogod és nem fog fájni addig semmi értelme csak az izületet cseszed el hiába lessz erős az izmod ha az izületed meg beroppan minden mozdulat közben..

2013. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az edzést óvatosan kell elkezdeni. Az izom többet bír, mint az ízület. Saját testsúlyos gyakorlatok kiválóak erre, remek erősítők. Azért mondják a fegyencedzőkre is, hogy "erősek", mert az ízületek erősödnek hozzá az izom erejéhez, ezért hosszú távon többet bírnak.

Olyan ez, mint a horgászatban, a zsinór lehet, hogy bírna 30kg-t is, de a kapocs 10 kg fölött szétszakad, mindig minden a kötéseknél a leggyengébb.

2013. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vegyél vissza a súlyból.
2013. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]


nekem bevalt :) 1 kura, a fajdalmat tavol tartja :D

2013. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!