Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet erősödni fehérjepor,...

Abrakadabra1928 kérdése:

Lehet erősödni fehérjepor, tömegnövelő és egyéb táplálék kiegészítők nélkül?

Figyelt kérdés
Fél éve kondizom és nem szedem ezeket a cuccokat, az elején kipróbáltam de azt mondták itthon, meg sokan mások, hogy ilyen korban még feleslegesek az ilyen kiegészítők, viszont az érdekelne, hogy erősödhetek e ezek nélkül vagy elengedhetetlenek? (az étkezésem pedig szerintem rendben van, nincs étrendem, viszont odafigyelek arra, hogy mit eszek) 16f
2013. jún. 18. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet, amíg nem találták fel ezeket nem is léteztek erős emberek. Azt is csak a jedi-k tudták, hogy egyáltalán mi az az erő.
2013. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak normálisan kell enni.
2013. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:
persze hogy erősödhetsz,az otthoniakkal meg inkább ne beszélj mert nem nagyon vannak képben ha azt mondták amit írtál.
2013. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs étrended, akkor nincs rendben az étkezés része. Ha van étrend utána kellenek ezek, hisz táplálék KIEGÉSZÍTŐ. Nem véletlen ki-, most figyelj! KIEGÉSZÍTŐ! Azt meg nem korhoz kötjük, hogy mikor felesleges, mert ez így abszolút értelmetlen.
2013. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
En soha se szedtem semmit, sok gyuros haverom van, ok azt mondjak hogy "aaa ez csak feherje olyan mint ha megennel vagy 10 tojast este"; akkor inkabb egyel meg 10 tojast... na mindegy, en nem szedtem soha semmit, es az edzest se veszem veresen komolyan megis formas es aranylag izmos vagyok, egy szigorubb edzestervvel meg ennel is jobb lehetne a dolog, szoval szerintem teljesen felesleges, En legalabb termeszetes vagyok nem poroktol fujodtam fel. Neked is siman menni fog :)
2013. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Utolsó

Te tisztában vagy vele hogy mit írtál ? A fehérje az csak étrend kiegészítő. Nem fújódsz fel tőle, olyan mint ha szilárd kajából vitted volna be.

De hogy ne legyen off: Amíg rendesen kajálsz addig fogsz nőni.

2013. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2013. jún. 19. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Na egy újabb zseni, aki azt hiszi, hogy ha nem ért valamit, az már rögtön rossz lesz...
2013. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!