Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tud segíteni nekem?...

Valaki tud segíteni nekem? Lenne pár kérdésem a testépítéssel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Nyáron el szeretnék kezdeni edzőterembe járni.Elég vékony vagyok 15 évesen 172cm és 50 kg.A kérdésem az lenne hogy lehet e fehérjét szednem egyáltalán vagy ha igen mit ha nem akkor milyen szerek vannak amiket lehet szedni.Az étrendet sem tudom.Hányszor kell enni egy nap és mit.A másik az edzés amit nem tudok pontosan hogy ilyen idősen mit lehet csinálni és hogy egy héten hányszor edzek és mennyit.

2013. jún. 18. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Irsz privátot, akkor ott segítek...
2013. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Próbálj minnél többet olvasni,informálódni a témáról.Annyit úgyse ir le neked senki amennyi egy könyben van.

2013. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 poiu ***** válasza:

Lehet, de az elején biztos nincs szükséged kiegészítőre. Egy normális edzőteremben van edző, aki segít.

Kezdőként jó ha 3 x 40 percet - 1 órát edzel, pihenőnapokkal.

2013. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mikor lesz eredménye a dolognak?Most nem azt kérdezem hogy ilyen testépítő alkatom mikor lesz mert az tudom hogy évekbe telik és annyira nem is akarok az lenni,hanem arra gondolok hogy a karom kicsit erősebb legyen meg a hasam kockásabb meg ilyenek.
2013. jún. 18. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél év kemény torna + jó étrend (kiegészitő nem anyira fontos) már látható az eredmény.Ne ess abba a hibába mint a haverom hogy már három hét után szerine látható volt a fejlődés,pedig csak körülézett a terembe.Amikor mondta majd hanyatt estem.
2013. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:
A fél év tuti, de már a második nap is láthatsz változást, ha mostanáig punyultál.
2013. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!