Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El szeretném kezdeni a súlyzós...

El szeretném kezdeni a súlyzós edzést, de van rajtam felesleg, ennek ellenére tömegelnem kellene, mit tegyek?

Figyelt kérdés

176/78 vagyok és 20 éves

Örülnék, ha valaki kifejtené, hogy mit kellene tennem, kezdő 3 napos átmozgató edzést néztem magamnak kezdésnek, de az étrend még nem tisztázódott bennem, hogy tömegelnem kellene-e, attól az izom növekedésen kívül kövérebb leszek, nem?

Köszönöm!


2013. jún. 19. 12:50
 1/1 Osynho ***** válasza:

Jól gondolod, szerintem érdemesebb először tömegelni, ha egyébként nem vagy edzett. Miután felépítettél némi izomzatot, könnyebb lepucolni a felesleget, ráadásul nem fogsz úgy kinézni, mint egy etióp. :D


Egész testes edzéssel kell kezdeni, majd miután belejöttél, osztottra váltani.


Nyilván, az izmosodáshoz többlet kalória kell, ami valamennyi zsírosodást jelent. Ennek mértéke függ, hogy mennyire tartod be szigorúan az étrendet, mennyire "csalsz", illetve a genetikádtól is. Ugyanannyi zsírfelesleg viszont nem olyan gáz, ha van alatta némi izom.

2013. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!