Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az örök klasszikus hogyan...

Az örök klasszikus hogyan varázsoljam elő a kockáimat?

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy itt a lényeg a zsírégetésen van és nem az eszetlen hasizomgyakorlatokon.. nem vagyok dagadt de éppen annyi zsir van a hasam környékén hogy eltakarja a kockákat eldöntöttem hogy változtatok az étrendemen kevés szénhidrát sok viz sok gyümölcs és minden nap 2-3 km futás de nemtudom hogy ennyi elég e hozzá ebben szeretnéd segitséget kérni hogyan tudom ezt mondjuk egy nyár alatt elérni? Úszni és edzőterembe járni nem tudok nem adottak a körülmények

2013. jún. 19. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól még kell edzened a hasadat, heti kétszer, lehetőleg távol levő napokon 3-3 sorozat hasprés és lábemelés, esetleg egy kis statikus hídtartás. A sok gyümölcsben pont, hogy sok a szénhidrát, hanyagold, ha abszolút a zsírégetés a célod. A fehérjebevitelnek kéne először is meglennie az aerob edzést pedig heti legalább háromszor kéne tolni. És nem az a lényeg, amit leírtál, hogy 2-3 km, hanem az intenzitás. Szóval hogy mondjuk egyenletes tempóban 45-60 percig tudd végezni az aerob mozgást, ami ez esetben lehet futás is, de mivel én pl. 3 km-t kb 25 perc alatt lesétálok, azért gyanítom, hogy kevés lesz :)

Választhatsz még megannyi fajta mozgás közül, az étrendet pedig normálisan tervezd meg!

2013. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
olvass rá egy mondókát, talán megjelennek...
2013. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:) kedves névtelen vicceskedj a komolytalan kérdések alatt köszönöm
2013. jún. 19. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is HELYI ZSÍRÉGETÉS NINCS!!!!! De 5 betű az egész : DIÉTA ez mindennek az alapja aki fogyni szeretne! azt tudnod kell hogy az emberi testben a BŐR és az IZOM között helyezkedik a ZSÍR. Ezt csak diétával amit mindjárt kifejtek, + kardio vagy aerob edzéssel lehet eltűntetni. Nos, a diétát remélem komolyan gondolod, akkor úgy kellene hogy a fehérje beviteled megnöveled 3g/tskg-ra ( pl. te vagy 50kg, akkor 150g fehérje kell egy nap.) és a szénhidrát bevitelt lecsökkented 1-1.5g/tskg-ra ( ez esetben 75g ha 1.5-el számolunk.) És szerintem vegyél egy fehérje készítményt amit a sulyzós edzés után iszol.
2013. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
épp azt teszem, okoska... priviben küldjek varázsigét?
2013. jún. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha attól boldogabb leszel:)
2013. jún. 20. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!