Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő kérdés!?

Testépítő kérdés!?

Figyelt kérdés
Hali! Azt szeretném megkérdezni, hogy ugye van a "kezdő fejlődés" amikor is az első honapokban van látványos izomnövekedés. Én kb 8 hónapja kezdtem a testépítést de a kajámat csak mostanra sikerült belőni. Akkor nekem ez a kezdeti nagy fejlődés elúszott vagy csak most fog megindulni?

2013. jún. 19. 20:09
 1/6 dirtboy ***** válasza:
ha eddig edzettél akkor elúszott,ugyan is pont ez edzéstől indulsz meg
2013. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezt buktam:( De azért lehetek még izmos ugye?:D Heti 0.5 kiló tömegnövekedés az ideális jól tudom?
2013. jún. 19. 20:15
 3/6 dirtboy ***** válasza:

persze hogy lehetsz,sokan elbukják az elején,meg nem is gondolják komolyan csak később kedvelik meg,nem tudják finanszírozni a kaját csak később stb.

heti 0,5kiló izom az kicsit durva lenne,naturálon nem fog menni.

izomból csak havi 1kiló lehetséges de az is csak az első évben elvileg.

2013. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem

Akkor honnan tudom megállapítani (tükrön kívül, eléggé önképzavaros vagyok), hogy ideális az étrend nem jön túl sok zsír?

2013. jún. 19. 20:28
 5/6 Linkoln ***** válasza:
100%

Szia!

Úgy fogd fel inkább, hogy minél messzebb vagy a genetikádtól és életformádtól belőtt formától, annál nehezebb tovább haladni.

Nincs ilyen hogy "kezdeti növekedés".

Az van hogy amikor valaki belekezd, hirtelen jó étrendet kezd élni, és mellé komoly stresszhatással kínálgatja az izmait. Erre gyorsan reagál a szervezet. könnyen eltér az eredeti formától. Ha folyamatosan javul az étrend, és az edzések erőssége, akkor folyamatosan fejlődsz. A lényeg inkább ahogy írtam, hogy mennyire vagy távol az életviteledből és genetikádból származó formától.

2013. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát eléggé... Ekotmorf szerűség vagyok, nehezen szedek fel tömeget. MOst megint emeltem az étrenden remélem menni fog. KÖszönöm a válaszokat.
2013. jún. 19. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!